Week 2 Fantasy Sleepers: مجروحیت های جیمز کانر ، مایکل توماس در را برای بنی اسنل ، Tre’Quan Smith باز می کند

Week 2 Fantasy Sleepers: مجروحیت های جیمز کانر ، مایکل توماس در را برای بنی اسنل ، Tre'Quan Smith باز می کند


هفته 2 اینجاست و مطمئناً صاحبان فوتبال خیالی از دیدن آن خوشحال هستند. هفته 1 عالی است ، پیش بینی اینکه چه اتفاقی در هفته افتتاحیه مسابقات NFL خواهد افتاد بسیار دشوار است و به دلیل فقدان یک پیش مسابقات ، رقم زدن در آن سال بسیار دشوار بود. اما با داشتن یک بازی در زیر کمربندهای ما ، تصمیم گیری صحیح در مورد ترکیب و شناسایی خواب هایی که ممکن است در انتخاب های اصلی “شروع ، نشستن” نقش داشته باشند ، کمی آسان تر است ، به خصوص اگر به اندازه کافی خوش شانس بودید که دستبند بزنید / پر کردن آسیب دیدگی مانند بنی اسنل جونیور (جیمز کانر) و ترقوان اسمیت (مایکل توماس) از سیم معافیت.

فراتر از خوابهای مبتنی بر آسیب دیدگی ، ما چندین مدافع عقب باسابقه ثابت داریم که در مسابقات خوب بازی می کنند ، RB های جوان در نقش های بزرگتر ظاهر می شوند و گزینه های گیرنده پاس هستند که حتی در مسابقات سخت گیرتر نیز باید شروع شوند.

هفتگی 2 رتبه بندی استاندارد:
کواربک | دویدن به عقب | گیرنده عریض | پایان محکم | D / ST | لگد زدن

با دفاع های برتر ، استراتژی همیشه ثابت است. تیم هایی را انتخاب کنید که در برابر تخلفات ضعیف یا تخلفاتی با حفره هایی قابل استفاده هستند. همه چیز را بر اساس عملکرد هفته 1 تیم قرار ندهید ، زیرا این امر می تواند شما را گاز بگیرد ، اما به طور کلی ، یافتن دفاع های قابل اجرا با تطبیق های مناسب (حداقل روی کاغذ) آسان است.

همه این خواب ها دارای نوعی خطر هستند اما مطمئناً بسته به شرایط شما می توانند گزینه های خوبی در لیگ های فانتزی یک ساله باشند. بدیهی است که شما قرار نیست یک گلدان برای یکی از این افراد بنشینید ، اما اگر یک گزینه انعطاف پذیر دزدکی حرکت می کنید ، یکی از این بازیکنان می تواند از بین برود. و در DFS ، خیالتان راحت باشد هرچقدر که می خواهید شروع کنید تا ترکیب خود را در مسابقات GPP متمایز کنید.

Sleepers Fantasy Week 2: پشت در حال اجرا

بنی اسنل ، استیلرز در مقابل برونکوس (جیکوب کامنکر). جیمز کانر دچار پیچ خوردگی مچ پا شد و احتمالاً برای این مسابقه سوال برانگیز خواهد بود. به هر حال او در برابر غول ها آنقدرها موثر نبود ، زیرا او 9 بار توپ را برای شش یارد حمل کرد. Snell با جمع کردن 113 یارد در 19 تلاش بسیار بهتر به نظر می رسید. Broncos به خوبی سرعت خود را در کاهش سرعت دریک هنری انجام داد ، اما اسنل در یک خط دفاعی خوب غول پیکر به خوبی دوید. او باید موفقیت مشابهی را در برابر Broncos نیز پیدا کند.

رونالد جونز ، Buccaneers در مقابل Panthers (وینی آایر). جونز جلوتر از حد انتظار لئونارد فورنت بهتر از حد انتظار به نظر می رسید ، و او این وضعیت را در مسابقه ای که جاش جیکوبز فقط از آن سو استفاده کرده حفظ خواهد کرد.

آنتونیو گیبسون ، واشنگتن @ Cardinals (مت لوتوفسکی). گیبسون در هفته 1 با کمانچه دوم با پیتون باربر بازی کرد (به طور جدی ، آن پسر؟) ، بنابراین ممکن است صاحبانش او را ترش کنند. انتظار بازگشت در برابر دفاع Cardinals را دارید که اجازه می دهد هفت بار برای 121 یارد و دو TD تا 49ers عقب عقب داشته باشید ، به علاوه 98 یارد دیگر در 22 حمل وجود دارد. بله ، بسیاری از تولیدات دریافت شده با استفاده از TD 76 متری توسط رحیم مسترت صورت گرفت ، اما آریزونا هنوز در برابر RB های همه کاره سوراخ هایی دارد.

هفته های 2 خطوط نقدی NFL DFS:
یاهو | DraftKings | FanDuel

هفته خواب های فوتبالی فانتزی هفته: کوارتربک ها

جیمی گاروپولو ، 49ers @ Jets (کامنکر). 49ers در هفته اول از برخی سلاح های اصلی دریافتی خود در Deebo Samuel و Brandon Aiyuk برخوردار نبودند (و جورج کیتل مورد حمله قرار گرفت) ، اما این مانع از ثبت 19.3 امتیاز فانتزی جیمی گاروپولو نشد. او یک مسابقه عالی در برابر دفاع ضعیف جت ها بدست آورد که هفته گذشته سومین امتیاز QB را به جوش آلن (28.2) داد ، بنابراین اگر کیتل خوب است ، به او اعتماد کنید.

فیلیپ ریورز ، کلتس در برابر وایکینگ ها (ایر). وایکینگ ها می توانند در مقابل فرار کمی بازپس بزنند اما بدون Danielle Hunter در جلو و ظاهر دوم ، ریورز در یک بازی با امتیاز بالا دوباره حجم بالایی خواهد داشت.

رایان تانهیل ، تیتان ها در مقابل جاگوارس (لوتوفسکی). چرا همه ما از تنهیل خیلی عصبی هستیم؟ “زیرا تایتان ها یک تیم در حال اجرا هستند!” بله ، این را به گزارش بازی او بگویید ، که نشان می دهد او حداقل دو کل TD در هر یک از 11 بازی گذشته در فصل عادی داشته است. شاید سقف او کاملاً به اندازه برخی از QB های با حجم بالاتر نباشد ، اما کف او به اندازه هر کسی که خارج از سه یا چهار تماس گیرنده برتر باشد ، زیاد است. خط دفاع Jaguars همچنان آسیب پذیر است ، بنابراین انتظار یک بازی خوب دیگر از Tannehill را داشته باشید.

رتبه های هفتگی 2 PPR:
کواربک | دویدن به عقب | گیرنده عریض | پایان محکم | D / ST | لگد زدن

کارتن خواب های فوتبالی هفته 2: گیرنده های گسترده

داریوش اسلیتون ، غول های بزرگ @ خرس (کامنکر). به نظر می رسد اسلیتون گیرنده مورد علاقه دانیل جونز است و در یک مسابقه سخت هفته 1 مقابل فولاد دو TD گرفت. خرس ها ممکن است کایل فولر را به جان او بیاندازند ، اما Slayton هنوز باید راهی پیدا کند تا باز شود و به طور بالقوه دوباره به گل برسد تا یک بازی WR3 / flex خوب باشد ، مخصوصاً اگر Golden Tate (همسترینگ) یک بار دیگر بیرون باشد.

امانوئل سندرز ، Saints @ Raiders (Iyer). هیچ مایکل توماس او را به شماره 1 WR ارتقا نمی دهد و تهدید معروف بازی بزرگ Broncos سابق او را به شرط بندی خوبی در لاس وگاس تبدیل می کند.

Tre’Quan Smith، Saints @ Raiders (Lutovsky). هیچ مایکل توماس اسمیت را به شماره 2 WR ارتقا perhaps نمی دهد – و شاید هدف شماره 1 پایین زمین / منطقه قرمز باشد. در حقیقت ، اسمیت بعد از ساندرز ، جارد کوک و آلوین کامارا احتمالاً در صف اهداف چهارم است ، اما او بهترین “بزرگ” نفوذ مقدسین است. مشخص نیست که آیا درو بریز هنوز از قدرت بازو برخوردار است تا واقعاً از استعدادهای بزرگ بازیهای اسمیت بهره ببرد یا خیر ، اما او باید اهداف بیشتری را در این مسابقه مطلوب ببیند ، بنابراین او به عنوان یک WR3 / flex WR3 / flex ارزش یک شلیک را دارد.

هفته های 2 خطوط مسابقات تورنمنت NFL DFS:
یاهو | DraftKings | FanDuel

هفته خواب های فوتبالی فانتزی هفته 2: محکم پایان می یابد

نوح فانت ، Broncos @ Steelers (کامنکر). دوشنبه شب Fant شش هدف از درو لاک را مشاهده کرد و آنها را به پنج صید ، 81 یاردی و یک TD تبدیل کرد که همگی امتیازات تیمی بودند. دفاع فولاد سخت است ، اما Evan Engram چند موقعیت باز در مقابل آنها داشت – او فقط توپ را به زمین انداخت (به معنای واقعی کلمه). Fant باید به بازی خوب ادامه دهد ، خصوصاً اگر کورتلند ساتن برگردد تا برخی از توجهات را از دفاع جلب کند.

دالاس گودرت ، عقاب ها در مقابل رامس (Iyer). گاوچران ها برای بهره برداری از قوچ ها در وسط زمین کار کردند و گودرت با مشکلات گسترده تر مشغول خواهد شد.

لوگان توماس ، پلنگ ها در مقابل حمله کنندگان (لوتوفسکی). به طور معمول ، ما دوست نداریم خواب آلوده ای را انتخاب کنیم که ممکن است هفته قبل به اوج خود رسیده باشد ، اما به نظر می رسد توماس پس از هشت هدف هفته 1 ، معامله واقعی است. هفته گذشته آریزونا یک جورج جیتل کیتل را تحت کنترل داشت ، اما این هنوز تیمی است که از نظر تاریخی در برابر موقعیت TE در سال 2019 بد بود.

WEEK 2 DFS: بهترین پشته ها | بهترین مقادیر | سازنده خط

هفته 2 خوابهای فانتزی: دفاع

Tampa Bay Buccaneers vs. Panthers (کامنکر). پانترزها ممکن است 30 امتیاز از Raiders پایین بیاورند ، اما لاس وگاس یکی از بدترین دفاع های لیگ را دارد. باك ها پس از باخت ناامیدكننده هفته 1 به مقدسات انگیزه پیروزی را خواهند داشت و آنها استعداد لازم را دارند تا زود و غالباً به تدی بریج واتر فشار بیاورند.

کارینالز آریزونا در مقابل واشنگتن (ایر). بین Chander Jones ، Isaiah Simmons ، Budda Baker و Patrick Peterson ، بازی سازانی به اندازه کافی وجود دارند که می توانند اشتباهات بزرگی را از Dwayne Haskins در بازی catchup مقابل Kyler Murray تحمیل کنند.

کلیولند براونز در مقابل بنگالس (لوتوفسکی). کلیولند در بهترین حالت متوسط ​​است ، اما ما شانس خود را با دفاع در برابر استراحت کوتاه در برابر یک تازه کار QB تازه کار در هفته 2 دوست داریم. کاش هواداران در سکوها حضور داشته باشند ، اما بدون پیش مسابقات ، چرخش این بازی برای جو بارو حتی بیشتر تار شود.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *