NBA free players 2020: بهترین بازیکنان موجود ، تاریخ شروع جدید و موارد دیگر برای آژانس رایگان دانستن

NBA free players 2020: بهترین بازیکنان موجود ، تاریخ شروع جدید و موارد دیگر برای آژانس رایگان دانستن


ولخرجی معمول NBA در میان بیماری همه گیر ویروس کرونا (COVID-19) متوقف شد ، اما شایعات آژانس رایگان به زودی با پایان یافتن فصل 2019-2020 دوباره شروع می شود.

پس از تعقیب وحشی سال گذشته برای کاخی لئونارد ، این دور از آژانس رایگان ممکن است هواداران را که مشتاق دیدن جنبش های آشفته هستند ناامید کند. گرچه هنوز به دلیل عدم شفافیت در وضعیت مالی NBA ، عدم اطمینان زیادی در مورد کلاس بازیکنان آزاد 2020 وجود دارد.

پیش بینی اینکه چه تیم هایی با خریدها و معاملات نوسانات بزرگی خواهند داشت بیش از حد معمول دشوار خواهد بود ، اما بررسی وضعیت نمایندگی آژانس های رایگان هرگز زود نیست.

در اینجا همه چیزهایی که باید قبل از دوره آژانس رایگان امسال بدانید ، از جمله بازیکنان برتر موجود است.

چه زمانی آژانس رایگان NBA در سال 2020 شروع می شود؟

در ابتدا قرار بود آژانس رایگان NBA در تاریخ 18 اکتبر ساعت 6 عصر آغاز شود. ET ، اما به عنوان گزارش شمس چارانیا از Athletic در تاریخ 8 سپتامبر ، اتحادیه بازیکنان بسکتبال NBA و ملی توافق کردند که تاریخ های پیش نویس NBA ، آژانس رایگان و شروع فصل 21-2020 را عقب بگذارند.

NBA free players 2020: بهترین بازیکنان موجود

انتظار می رود آنتونی دیویس ، مهاجم لیکرز ، در این فصل خارج دوباره با لس آنجلس قرارداد ببندد ، بنابراین این گروه قدرت ستاره را کم خواهد کرد. با این وجود ، بازیکنان خوبی وجود دارند که بسته به شرایط قراردادشان باید وارد بازار شوند.

علاوه بر لیست زیر ، چند نام قابل توجه دیگر: کارملو آنتونی (بدون محدودیت) ، مایک کانلی (گزینه بازیکن) ، دمارکوس کوزینز (بدون محدودیت) ، آندره دراموند (گزینه بازیکن) ، ایوان فورنیه (گزینه بازیکن) ، مارک گاسول (بدون محدودیت) ) ، جو هریس (بدون محدودیت) ، دویت هوارد (بدون محدودیت) ، سرژ ایباکا (بدون محدودیت) ، پل میلزپ (بدون محدودیت) و مارکوس موریس (بدون محدودیت).

نماینده آزاد تیم فعلی وضعیت قرارداد
1. آنتونی دیویس لیکرز گزینه پخش کننده
2. براندون اینگرام پلیکان نماینده آزاد محدود
3. DeMar DeRozan خار گزینه پخش کننده
4. فرد ون ولت رپتورها نماینده آزاد بدون محدودیت
5. مونترزل هارل کلیپرز نماینده آزاد بدون محدودیت
6. گوردون هیوارد سلتیکس گزینه پخش کننده
7. بوگدان بوگدانوویچ پادشاهان نماینده آزاد محدود
8. گوران دراگیچ حرارت نماینده آزاد بدون محدودیت
9. دیویس برتانس جادوگران نماینده آزاد بدون محدودیت
10. دانیلو گالیناری رعد نماینده آزاد بدون محدودیت

عدم قطعیت سقف حقوق و دستمزد

مهمترین س aheadال پیش از آژانس رایگان در مورد هر بازیکن نیست. این در مورد این است که آیا سقف دستمزد به طرز چشمگیری کاهش می یابد و تیم ها را مجبور می کند که نحوه ساخت لیست خود را دوباره ارزیابی کنند.

با از بین رفتن موقت درآمد بلیط و میادین ، ​​رقم عمده برای فصل آینده می تواند متفاوت از سقف 2019-2010 باشد که 109.14 میلیون دلار تعیین شده بود. یک راه ممکن برای جلوگیری از یک تغییر بزرگ: استفاده از ایده “روان سازی” قبل از ارائه نمایندگی رایگان در سال 2016 ارائه شد.

از تیم بونتمپس ESPN و برایان ویندهورست:

به جای افت شدید ، مفهوم این است که برای فصل 21-2020 – به طور بالقوه حدود 109 میلیون دلار فعلی – سقف را به طور مصنوعی بالا نگه دارید و تقسیم 50-50 مورد نیاز هر بازیکن را با درصد برابری از دستمزد بدست آورید. …

تورم مصنوعی درپوش مزایایی برای هر دو طرف خواهد داشت. برای بازیکنان ، این راهی است که از مجازات نکردن افرادی که پس از این فصل وارد آژانس رایگان می شوند ، جلوگیری می کنند. …

برای تیم ها ، سقف تورم باعث می شود لیگ در جایی نزدیک به ساختار مالی فعلی خود باقی بماند. افت ناگهانی سقف می تواند تیم های زیادی را درگیر مالیاتی کند که پیش بینی نمی شود در آن قرار گیرد. این همچنین به تیم های دارای حقوق و دستمزد بزرگ اجازه می دهد تا از صورتحساب های عظیم مالیات بر لوکس اجتناب کنند. از طرف دیگر ، این قبض های عظیم مالیات لوکس می تواند به رونق بازارهای کوچکتر لیگ کمک کند.

در این مرحله ، با اطمینان نمی توان گفت که وقتی بازیکنان آزاد شروع به مذاکره با تیم ها می کنند ، چه محدودیتی خواهد داشت. اما اگر گزینه “صاف کردن” در نهایت پیروز شود و محدودیت را در آن محدوده 109 میلیون دلاری حفظ کند ، جای تعجب نخواهد داشت.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *