کایل لوری ، رپتورز دستمال حبابی را گرفت تا در مقابل لیکرز رقابت کند

کایل لوری ، رپتورز دستمال حبابی را گرفت تا در مقابل لیکرز رقابت کند


اولین بازی در حباب NBA. مدتها پیش Playoff berth هیچ واقعیتی برای کایل لوری و رپتورز در شنبه مهم نبود.

سهیم شدن در پست بعد از ظهر مانند مربی آنها می خواهد؟ جواب منفی. آنها می دانستند که در انتهای دیگر کف است. آنها می دانستند که نمی توانند نیمه سرعت طی کنند.

و بنابراین لیگهای مدافع حریف خود را در مقابل تیم برتر غرب ، لیکرز قرار دادند. تورنتو پس از پیروزی در لالیگا 24-9 در شش دقیقه پایانی ، با نتیجه 107-92 به میدان رفت.

PLAYOFF BRACKET: به روز شده جدول رده بندی ، دانه ها و پیش بینی های دور 1

لایک به خبرنگاران گفت: “” (مربی رپتورز) نیک (پرستار) می گوید که قصد دارد ما را به راحتی بازگرداند و از آن به عنوان نمایشگاه استفاده کند. در مطبوعات آسوشیتدپرس، بعد از یازدهمین پیروزی تورنتو در یک ردیف مقابل لیکرز. “ما بچه های رقابتی زیادی داریم که می خواهند از آنجا بیرون بروند و بازی کنند ، بازی کنند و بازی بگیرند ، مخصوصاً در مقابل بچه هایی مثل لیکرز و تیمی که در غرب شماره یک قرار دارد. آبهای رقابتی می روند.”

لوری در 35 دقیقه با 33 امتیاز ، 14 تخته و شش پاس گل به رقابت پرداخت. شش امتیاز او در فاصله 30 ثانیه ای (3 ضربه و سه ضربه آزاد از ناحیه سه ضربه ای) باعث شد تا این پیروزی بسته شود.

Raptors از لس آنجلس کمک اضافی دریافت کرد که در بازی دوم خود در سه شب 35.4 درصد از میدان و 10 برای 40 از 3 گل زد. لابرن جیمز هنوز مطمئن بود که می تواند چیزهای خوبی در مورد آنها بگوید.

وی به خبرنگاران گفت: “این یک تیم عالی است.” به ازای لس آنجلس تایمز (اشتراک مورد نیاز). “خیر ، و اندام و جانی نیست. به طور فوق العاده مربی و DNA قهرمانی ، شما هرگز نمی توانید در مسابقات قهرمانی از این کلوپ دور بزنید. و حتی قبل از آن ، آنها فقط بچه های تست شده پلی آف را کسب کردند.”

بچه هایی مثل لوری ، سرگ ایباکا ، پاسکال سیاکام ، فرد ونولت و مارک گاسول ، هسته اصلی باقی مانده از پیروزی فینال سال گذشته است. کاوی لئونارد اکنون با کلیپرز است و دنی گرین اکنون لیکر است ، اما به نظر نمی رسد برای جیمز اهمیتی داشته باشد.

وی گفت: “رسانه ها ممکن است درباره آنها زیاد صحبت نکنند یا اعتبار زیادی به آنها بدهند زیرا کاوی از بین رفته است ، اما بازیکنان لیگ قطعاً می دانند که در کدام تیم حضور دارند.”

راپتورها (47-18) حداقل چهار بذر برتر را به دست آوردند ، اما مطمئناً آنها دوست دارند وارد پلی آف به شماره شماره 2 در شرق شوند و یک مسابقه احتمالی را با بازیکنان برتر دبیرستان به تاخیر بیاندازند تا فینال کنفرانس. اگر آنها بتوانند در سه بازی خود در این سه هفته به آن هدف برسند ، شاید لوری و هم تیمی هایش بتوانند عقب بیفتند – حتی برای دیدار با آنها در هشت روز.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *