ژوئل امبیید ، 76 ساله ، Shake Milton در طول بازی در بازی با یکدیگر عصبانی هستند

ژوئل امبیید ، 76 ساله ، Shake Milton در طول بازی در بازی با یکدیگر عصبانی هستند


یک چهارم طول کشید تا تیم وحشی 76ers در اولین بازی خود در مجموعه حباب اورلاندو ظاهر شود.

در حالی که بازیکنان Philadelphia بعد از گذشت 12 دقیقه از بازی مقابل Pacers ، از زمین بلند می شدند ، به نظر می رسد Joel Embiid و Shake Milton وارد یک درگیری مهمی شدند. به نظر می رسید که Embiid یک کلمه یا عبارت جادویی برای خاموش کردن میلتون گفته است – این گفتگو تقریباً در مدت زمان دوم از حالت عملی به حالت فیزیکی انجام شد. تازه کار ماتیس تیبول میلتون را از انجام کار در امبیید باز داشت.

امبیید پس از بازی به خبرنگاران گفت: “این بسکتبال است ، همه اشتباه می کنند.” “شما حرکت می کنید و یک سلولی پیدا می کنید. در هر تیم اتفاق می افتد.”

بدون شک با استعداد ، 76ers در دو فصل گذشته با رفتار غیرقابل پیش بینی Embiid ، سرسختی بن سیمونز و دشمنی گاه و بیگاه هواداران خود ، کار را برای خود دشوار کرده اند. برخی از تیم ها با وجود اختلال عملکرد همیشگی می توانند شکوفا شوند ، اما فیلادلفیا هنوز ثابت نکرده است که این نوع سختی را دارد.

بیشتر: حباب NBA ، توضیح داد

میلتون روز شنبه وارد ترکیب اولیه فیلادلفیا شد ، اما با مشکل ناخوشایند از استقلال بدست آمد. قبل از همه گیر شدن کروناویروس ، او به عنوان منبع غیر منتظره ای از تولید و چهره های پشتی ظهور کرده بود تا بتواند دقایقی بزرگ را به جلو ببرد.

هنگامی که امبیید و میلتون استدلال کردند 76 نفر در شش قایقرانی را پشت سر گذاشتند. مربی برت براون پس از شکست احتمالی 127-121 این تیم ، این حادثه را غیرقانونی دانست.

امبیید با خط 41 امتیاز و کسب 21 ریباند خط خطی فوق العاده را ایجاد کرد. او وقتی که روی نیمکت بود ، 76 امتیاز 26 امتیاز بدتر داشت.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *