چه زمانی پیش نویس NBA در سال 2020 برگزار می شود؟ تاریخ ، زمان ، مکان ، پیش نویس ساختگی و سایر موارد برای دانستن

چه موقع NBA پیش نویس در سال 2020 است؟ تاریخ جدید ، زمان ، مکان ، شانس قرعه کشی و اطلاعات بیشتر


پیش نویس NBA 2020 برای ماه ها در حالت تلاطم بود زیرا لیگ تلاش می کرد مشکلات موجود در ویروس کرونا (COVID-19) را کنترل کند.

اکنون با بازگشت دوباره به فصل 2019-2020 ، تقویم خارج از فصل شروع به شکل گیری می کند. البته چالش های بیشتری می تواند بوجود بیاید ، اما چشم اندازهای برجسته مانند LaMelo Ball ، آنتونی ادواردز و جیمز ویزمن حداقل می توانند آماده سازی برای روند پیش نویس را شروع کنند.

چه زمانی تیم ها بصورت شبانه روزی حضور خواهند داشت؟ در اینجا همه مواردی که باید درباره پیش نویس NBA 2020 بدانید آورده شده است.

NBA DRAFT BIG BOARD: رتبه بندی 60 چشم انداز برتر در سال 2020

چه زمانی پیش نویس NBA در سال 2020 برگزار می شود؟

  • تاریخ: 18 نوامبر 2020
  • زمان: TBD
  • محل: TBD

پیش نویس NBA 2020 قرار است در تاریخ 18 نوامبر برگزار شود ، اما لیگ هنوز در مورد مکان یا قالب این رویداد تصمیم رسمی نگرفته است.

کانال تلویزیونی پیش نویس NBA ، نحوه پخش جریانی مستقیم

پیش نویس امسال از ESPN پخش می شود. همچنین می توانید پیش نویس را در برنامه ESPN را تماشا کنید.

پیش نویس NBA در سال 2020 کجاست؟

NBA مشخص نکرده است که چگونه پیش نویس یا ترکیب را انجام می دهد ، اما با توجه به Adrian Wojnarowski از ESPN. ممکن است پیش نویس نیز یک رویداد مجازی باشد.

اگرچه پیش نویس مجازی ایده آل نخواهد بود ، NFL ثابت کرد که این کار انجام می شود و این پیش نویس هفت دور را طی سه روز پوشش داد. NBA می تواند از NFL به عنوان یک مدل استفاده کند و سعی در محدود کردن هرگونه مشکل فنی که ممکن است بوجود آید را دارد.

در حال حاضر ، دفاتر پیشخوان NBA به ایجاد جلسات مجازی و تماشای فیلم بازی محدود می شوند.

نتایج قرعه کشی NBA 2020

انتخاب تیم
1 Timberwolves
2 جنگجویان
3 هورنتز
4 گاوها
5 کاوالیرز
6 شاهین
7 پیستون
8 نیکس
9 جادوگران
10 خورشیدها
11 خار
12 پادشاهان
13 پلیکان
14 سلتیکس (از طریق گریزلیز)

پیش نویس ساختگی NBA 2020

1. تیمبرولوز – آنتونی ادواردز ، وینگ ، جورجیا

ادواردز مانند بازی شماره 1 معمولی هنگام بازی در Bulldogs ، پیشاهنگان را شگفت زده نمی کرد ، اما ممکن است بیشترین بازیکن را در این پیش نویس داشته باشد. او یک نیروی تهاجمی انفجاری است که می تواند با عجله سرازیر شود.

تلاش او در جورجیا متناقض بود – و این ممکن است مهربانانه باشد – و او فقط 40.2 درصد از زمین و 29.4 درصد از فاصله 3 امتیازی شوت زد. در اینجا قطعاً نگرانی هایی وجود دارد ، اما ادواردز می تواند سرانجام به یک ستاره تمام عیار تبدیل شود. بعلاوه ، او می توانست در کنار D’Angelo Russell و Karl-Anthony Towns قرار گیرد.

2. جنگجویان – جیمز ویزمن ، بیگ ، ممفیس

وایزمن با استفان کاری ، کلی تامپسون و دریموند گرین از زمین بالا و پایین می رود؟ اکنون این یک تفکر جالب برای هواداران گلدن استیت است ، به خصوص در نظر گرفتن مرکز در چند سال گذشته یکی از معدود سوراخ های این ترکیب بوده است.

لازم به ذکر است که این انتخاب می تواند قبل از پیش نویس منتقل شود. انتظار داشته باشید انتخاب رزمندگان به اندازه سایر دارایی های لیگ از طریق شایعات مورد استفاده قرار گیرد.

3. هورنتس – LaMelo Ball ، Point ، Illawarra

در 6-7 و با مهارت های بازی باورنکردنی ، Ball قابل درک است که بهترین گزینه در بسیاری از تابلوهای بزرگ است. او به راحتی می تواند مدافعان خود را دریبل کند و اگرچه برخی از جامپرهای سوال برانگیز را می گیرد ، اما او اغلب کمک می گیرد و یک هم تیمی باز پیدا می کند.

بله ، توپ در انتهای دیگر به کار زیادی احتیاج دارد و هورنتز در حال حاضر Devonte ‘Graham و تری روزیر را در محوطه پشتی دارد. هنوز هم شارلوت با توجه به شانس قرعه کشی با این انتخاب خوش شانس بود. اگر Ball در دسترس است ارزش آن را دارد که یک نوسان بزرگ انجام دهید.

4. گاوها – اوبی توپین ، فوروارد ، دیتون

بهترین بازیکن در بسکتبال کالج در فصل گذشته میانگین 20.0 امتیاز ، 7.5 ریباند و 2.2 پاس گل در هر بازی داشته در حالی که 63.3 درصد از زمین و 39.0 درصد از دامنه 3 امتیاز شوت زده است. توانایی تیراندازی او به او امکان می دهد با لوری مارکانن یا وندل کارتر جونیور بازی کند.

توپین یک مدافع به خصوص قوی نیست ، اما گاوها با گل تمام کردند دومین تخلف بد در NBA در 2019-20-20. صدمه زدن به ضربه پنالتی بازیکن 22 ساله دردناک نخواهد بود.

5. کاوالیرز – دنی دودیا ، فوروارد ، مکابی تل آویو

Avdija خالق بزرگ و بزرگی است که با خیال راحت در حال انتخاب و انتخاب است. بزرگترین مسئله در مورد او این است که آیا او می تواند یک ضربه خارج سازگار به اندازه کافی برای کشش دفاع ایجاد کند.

كولین سكستون و داریوش گارلند می توانند تونل را از نظر تخلف بدست آورند ، بنابراین داشتن Avdija در اختیار داشتن اموال به عنوان آغازگر اصلی بسیار منطقی است.

بقیه پیش نویس مسخره اخبار ورزشی را اینجا ببینید.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *