چرا جیمی باتلر بازی Heat-Nuggets را بدون نام در پیراهن خود آغاز کرد

چرا جیمی باتلر بازی Heat-Nuggets را بدون نام در پیراهن خود آغاز کرد


وقتی جیمی باتلر برای بازی روز شنبه بین هیت و ناگتس زمین بازی کرد ، نام خانوادگی یا پیامی در مورد عدالت اجتماعی در پیراهن خود نداشت.

در حقیقت ، پشت پیراهن باتلر کاملاً خالی از بالا و پایین شماره 22 او بود.

بیشتر: جاناتان اسحاق تصمیم خود را برای حضور در سرود ملی توضیح می دهد

پس از مدتی ایستادن در نیمه راه برای نوک شروع ، از داوران خواسته شد تا پیراهن خالی را برای یکی از نام خانوادگی خود عوض کنند.

پس چرا پنج بار آل استار با این پیراهن خاص پیاده شد؟ و چرا او نتوانست آن را برای مسابقه مقابل دنور بپوشد؟

باتلر در اوایل این ماه به خبرنگاران گفت که می خواهد پلاک اسم را خالی نگه دارد زیرا اگر او بازیکن NBA نباشد ، وی “هیچ کس متفاوت از هر کس دیگری از رنگ” نخواهد بود.

باتلر گفت: “من تمام پیام هایی را که لیگ انتخاب کرده است دوست دارم و به آنها احترام می گذارم ، اما برای من احساس می کنم بدون پیامی ، بدون نام ، برمی گردد ، مانند ، من که بودم”. “و اگر من امروز آن کسی نبودم که من متفاوت از هیچ کس دیگری از رنگ نیستم و می خواهم پیام من به این معنی باشد که فقط به دلیل اینکه بازیکن NBA هستم ، همه حق دارند ، مهم نیست. چه ، و به این ترتیب من نسبت به افراد رنگی خود احساس می کنم این چیزی است که ما نسبت به آن اقدامات بیشتری خواهیم کرد.

وی گفت: “من همانطور که گفتم با Black Lives Matter و همه عباراتی که آنها تصمیم گرفتند لباس زیر پیراهن را بپوشند ، هستم. اما برای من ، این خیلی بیشتر در مورد عمل است و ادامه به یادگیری و آموزش به اطرافیانم. و آنچه می توانم در جامعه خود انجام دهم. “

متأسفانه برای باتلر ، NBA درخواست او را رد کرد. پوشیدن نام یا پیام جزئی از توافق یکسان بین لیگ و انجمن ملی بازیکنان بسکتبال است.

مطابق گفته ها ، اظهارات شخصی شده زیر برای قرار دادن در پشت پیراهن ها پاک شد مارک جی اسپیرز The Undefeated’s Marc:

ماده زندگی سیاه؛ نام آنها را بگویید؛ رای؛ نمی توانم نفس بکشم. عدالت؛ صلح؛ برابری؛ آزادی؛ کافی؛ قدرت به مردم؛ عدالت اکنون؛ اسمش را بگو Sí Se Puede (بله ما می توانیم)؛ رهایی؛ مارا ببین؛ صدای ما را بشنو؛ به ما احترام بگذارید ما را دوست داشته باش؛ گوش کنید؛ به ما گوش کن؛ ایستادن؛ متفقین؛ ضد نژادپرستانه؛ من مرد هستم؛ صحبت کردن چند تا دیگه؛ اقتصاد گروهی؛ اصلاح آموزش؛ و منتور.

بدون شک باتلر می دانست که نمی تواند با یک پیراهن خالی بازی کند ، اما این مهم نبود. او می خواست از سکوی خود استفاده کند و با وجود حکم NBA ، وی موفق شد اظهاراتی را بیان کند.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *