پس از انصراف از NBA پیش نویس ، ایو دوسونمو از ایلینویز باید نقص درخشش در بازی خود را برطرف کند

پس از انصراف از NBA پیش نویس ، ایو دوسونمو از ایلینویز باید نقص درخشش در بازی خود را برطرف کند


ایو دوسونمو به عنوان بازیکن کالج 240 تلاش برای 3 نشانگر انجام داده است ، بنابراین ضربه برای او خارجی نیست. او فقط 79 مورد یا 9/32 درصد را به هم پیوند داده است ، بنابراین ساختن آنها به نوعی است.

این همان چیزی است که این ماههای آینده باید در حال حاضر باشد. دوسونمو پس از پایان دوره بسکتبال کالج 2019-20-20 ، با وعده هایی وارد NBA Draft شده بود ، اما تیراندازی او همیشه مانعی برای غلبه بر آن بود.

NBA DRAFT 2020: تاریخ جدید ، آخرین شانس قرعه کشی

وی در اعلام تصمیم خود برای خروج از پیش نویس در اواخر جمعه ، با یک فیلم ارسال به حساب توییتر خوددوسونو اظهار داشت ، “من به آن مسابقات قهرمانی ملی نیاز دارم.” گفتن این حرف دقیقاً درست بود و كاملاً دور از دسترس نیست اگر كوفی كاكببورن ، كه به یك سال دیگر از دانشگاه نیز احتیاج به محافظت از خود دارد ، تصمیم به عقب نشینی نیز بگیرد.

دوسونمو احتمالاً قهرمانی یا موقعیت پیش نویس پر سود را بدست نمی آورد ، هرچند بدون تسکین دادن بلوز او.

تقریباً در مورد هر ارزیابی پیش نویس تحلیلگر Dosunmu ، به تیراندازی وی اشاره شده است. سام وكنی از ورزشكار تمجید بلوز و شخصیت سطح بالا را به وی ستود مقاله دانشجویی Daily Illini. اما وی همین مسئله را مطرح کرد: “شما باید بتوانید بسکتبال را در سطح بالایی شلیک کنید تا بتوانید زمین را برای هم تیمی های خود جای دهید. در غیر این صورت ، این اتفاق برای تیمش سخت تر خواهد بود تا یک تخلف کارآمد داشته باشد. من فقط نگران این هستم که اگر پرش از پشت خط 3 امتیازی NBA ترجمه نشود ، نقش توهین آمیز وی در سطح بعدی چیست. “

کریس استون که پیش نویس آنالیز را برای Sporting News انجام داده است ، توافق کرد تیراندازی بزرگترین عیب بازی Dosunmu است.

دسونمو یک محافظ 6-5 امتیاز با طول بسیار خوبی است که می تواند مدافعان گذشته را با هوش و گریزان بودن خود بدست آورد. او دارای روحیه ای رقابتی است که جوانب مثبت و ارزش آن را به دست می آورند و ضربات خوبی برای شوت بزرگ به دست می آورند. اما شوت عمیق برای حکمرانی در بازی NBA بدست آمده است و تاکنون فراتر از او بوده است.

جالب نیست که باور کنید او می تواند به آن تسلط داشته باشد ، می تواند پیشرفت عظیم را ضروری کند. در سال 2018-19 ، P.J. واشنگتن از کنتاکی از 23.8 درصد به عنوان یک دانشجوی سال اول به 42.3 به عنوان یک کودک برتر صعود کرد. این افزایش ، حتی در فصلی که فقط 33 بازی را شامل می شد ، کافی بود تا واشنگتن در قرعه کشی انتخاب شود.

دوسونمو از 35.2 درصد كاهش یافته است و 50 گل اول تازه كار را به 29.6 درصد كاهش داده است و 29 بازی نیز 3 امتیاز را به عنوان كیفه بازی ، حتی در حالی كه بقیه بازی های خود صعودی بود. دقت 2 امتیاز وی از 48.5 درصد به 54.4 افزایش یافته است. او در کمتر بازی پرتاب های بیشتری بدست آورد و ضربات شلیک او از 69.5 درصد به 75.5 رسید.

به احتمال زیاد این لیست مسئولیت پذیری او بود که باعث شد وی به عنوان یک تیرانداز از راه دور عقب نشینی کند. در فصل اول خود ، ایلینویز یک تیم در حال بازسازی بود و در مورد پیروزی و باخت فشار کمی وجود داشت. در سال 2019-20 ، در بخش بزرگی به دلیل پیشرفت داسونمو به عنوان سرمربی تیم و سلاح تهاجمی ، ایلینویز یک رکورد 21-10 را به دست آورد و 13-7 در بیگ ده ، فقط یک بازی از اول به پایان رسید.

انتظارات با دوسونمو برای یک فصل دیگر رشد خواهد کرد. ایلینویز برای فصل هفتم فصل گذشته انتخاب شد. بسته به اینکه سایر بازیکنان به کالج برگردند – بازیکنان مهمی مانند لوکا گارزا ، خاویر تیلمن و آرون هنری هنوز تصمیماتی در مورد تصمیم گیری دارند – ایلینویز ممکن است امسال برای پیروزی در لیگ انتخاب نشود. اما این نزدیک خواهد بود ، و هواداران برنامه انتظار دارند که این تیم به رقابت بپردازد.

و خود Dosunmu نوار را با این تلفظ بلند کرد.

“از آنجا که [I was] یک بچه ، من کار کرده ام. او در این ویدئو گفت: رویای من بازی در NBA است. “اما ابتدا به آن قهرمانی ملی نیاز دارم. سال 3. “

ایلینویز آخرین بار در سال 2005 به فینال چهار رسید ، وقتی سه گانه Deron Williams-De Brown-Luther Head این تیم را به بازی قهرمانی NCAA و یک باخت نزدیک کارولینای شمالی رساند. پیش از این ، تیم “Flyin ‘Illini” در سال 1989 بود ، که بهترین تیم در بسکتبال کالج بود اما در رده سنی نایب قهرمان Big Ten (و قهرمان نهایی) میشیگان قرار گرفت.

کسب آن قهرمانی در کشور آسان نیست. اما اگر Dosunmu در این فصل 3s در آنجا باشد ، برای ایلینوی آسان تر خواهد بود.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *