هفته NFL هفته 6 به روز رسانی های هوا: باد ، باران می تواند بر تصمیمات شروع ، نشستن تأثیر بگذارد

هفته NFL هفته 6 به روز رسانی های هوا: باد ، باران می تواند بر تصمیمات شروع ، نشستن تأثیر بگذارد

ما در حال شروع به نقطه عطفی در فصل NFL هستیم که در آن بازی های آب و هوای سردتر فقط در بسیاری از مکان ها امکان پذیر نیست. بخاطر داشته باشید که درجه حرارت ارتباط زیادی با امتیازدهی ندارد و مگر اینکه کاملاً سرد باشد (خیلی کمتر از یخ زدگی) یا با باد / برف جفت شود ، به طور کلی می توانیم آن را برای اهداف خیالی / شرط بندی نادیده بگیریم. همانطور که گفته شد ، ما در هفته 6 هنوز چند بازی داریم که می تواند تأثیرات جزئی آب و هوایی در تصمیم گیری برای شروع ، نشستن داشته باشد و طبق معمول ، من بیشتر از باران روی باد تمرکز می کنم.

قبل از اینکه ما به پیش بینی های هفته 6 بپردازیم ، در اینجا یادآوری می شود که اگر در مورد آب و هوای ورزشی یا اینکه چگونه آب و هوا می تواند بر روی بازی تأثیر بگذارد س andالی دارید (و احتمالاً تصمیمات فانتزی ، DFS و قمار) ، درنگ نکنید کوین روت ، کارشناس هواشناسی Rotogrinders در توییتر (KevinRothWx) یا بررسی کنید پیش بینی های هواشناسی ساعتی NFL در RotoGrinders. برای اینکه بازی خود را به مرحله بعدی برسانید ، در انحصاری RotoGrinder مشترک شوید ابزار WeatherEdge و ببینید که چگونه شرایط مختلف آب و هوایی بر امتیازدهی تاریخی تأثیر گذاشته است.

هفتگی 6 رتبه بندی استاندارد:
کواربک | دویدن به عقب | گیرنده عریض | پایان محکم | D / ST | لگد زدن

NFL هفته 6 به روز رسانی آب و هوا

پیش بینی ها حسن نیت ارائه می دهد برای کوین راث در RotoGrinders.

شیرها @ Jaguars. وزش باد پایدار احتمالاً حدود 15 مایل در ساعت خواهد داشت ، بنابراین ممکن است ارزش این را داشته باشد که از این بازی به نیمکت نشینان بپردازید ، اما این در مورد آن است.

جت @ دلفین. احتمال بارش باران و وزش باد پایدار 15 مایل در ساعت وجود دارد ، اما به نظر نمی رسد که در اینجا کاملاً کافی باشد تا بتوانید تصمیمات تغییر لیست را بدست آورید.

روسا @ صورتحساب. احتمال بارش 44 درصدی در هنگام شروع باران با احتمال بارش شدیدتر در اواخر بازی وجود دارد. با این وجود وزش باد ملایم خواهد بود ، بنابراین احتمالاً نیازی به نیمکت نشینی برای هر فرد مبتدی ندارید ، به خصوص با دو QB مسلح قوی که پاس ها را پرتاب می کنند.

هفتگی 6 رتبه بندی PPR:
کواربک | دویدن به عقب | گیرنده عریض | پایان محکم | D / ST | لگد زدن

با نزدیک شدن به زمان شروع ، همه اینها ممکن است تغییر کنند. شما می توانید هواشناس کوین راث را در توییتر دنبال کنید (KevinRothWx) و بررسی کنید پیش بینی های هواشناسی ساعتی NFL در RotoGrinders. برای بهترین توصیه های خیالی مرتبط با آب و هوا ، نگاهی بیندازید WeatherEdge.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *