نیم تنه های فانتزی هفته 2: مالکوم براون ، نیهایم هاینز از وانت های چشم پوشی داغ به “شروع” های پر خطر تبدیل می شوند

نیم تنه های فانتزی هفته 2: مالکوم براون ، نیهایم هاینز از وانت های چشم پوشی داغ به "شروع" های پر خطر تبدیل می شوند


با عرض پوزش ، طرفداران Rams – هیچ چیز مخالف شما نیست که در مجالس فوتبال فانتزی هفته 2 ما ، یک بار دیگر لس آنجلس اجرا شود. هفته گذشته Cam Akers بود و اکنون Malcolm Brown است. آیا می توانید ما را سرزنش کنید؟ یكی از بزرگترین عوامل در پیش بینی شكلنگی عدم اطمینان در مورد نقشهاست ، و آیا كسی واقعاً اطمینان دارد كه می داند در میدان عقب رامس در برابر عقاب ها چه اتفاقی خواهد افتاد؟ نگران نباشید ، ما در تلاشیم که به ادعای چشم پوشی داغ دیگری نیز اعتقاد داشته باشیم ، با حضور نیهایم هاینز به براون در تیتر انتخاب “نشستن” های ما.

هینز نسبت به آنچه در زندگی حرفه ای خود دیده است بار کاری غیرمعمولی داشت و مردم ممکن است در مورد میزان عبور از زمین بازی فیلیپ ریورز برای هاینز زیاده روی کنند. فراموش نکنید که جاناتان تیلور هم می تواند پاس بدهد.

هفتگی 2 رتبه بندی استاندارد:
کواربک | دویدن به عقب | گیرنده عریض | پایان محکم | D / ST | لگد زدن

مجسمه های نیم تنه ما در خارج از موقعیت RB نام های اثبات شده دیگری را شامل می شود – مت ریان ، کارسون ونتز و کم نیوتن در QB و راب گرونکوفسکی و اوان انگرم در TE. در موارد آنها ، بیشتر مربوط به تطابق است (و برخی از نمایش های ناامید کننده هفته 1 توسط Gronk و Engram). مسابقه های کرنر بکر مهمترین نگرانی ما در WR است ، در حالی که ممکن است در هفته 2 چند دفاع مشهور با مشکل روبرو شوند.

رتبه های هفتگی 2 PPR:
کواربک | دویدن به عقب | گیرنده عریض | پایان محکم | D / ST | لگد زدن

بازدیدهای هفته اول ما تماس های خوبی داشت. Akers و D’Andre Swift در اولین بازی های خود در مسابقات NFL بار کافی دریافت نکردند (هرچند سوئیفت گلزنی کرد و باید TD دوم داشت). کارسون ونتز و دانیل جونز هر دو در زمینه دفاع سخت مشکلی داشتند. آستین هوپر و راب گرونکوفسکی نیز دست و پنجه نرم کردند. این واقعاً فقط آرون راجرز بود که کاملاً در چهره ما منفجر می شود – و به هر حال احتمالاً آخرین باری نیست که راجرز مقاله سینه های ما را تهیه می کند.

هفته بیشتر 2: خواب ها | آنها را شروع کنید ، آنها را بنشینید

هفته 2 Fantasy Busts: پشت در حال اجرا

Nyheim Hines، Colts vs. Vikings (بیلی هاین). در هفته 1 ، از هاینز هم در حیاط کوتاه و هم در مناطق منطقه قرمز استفاده می شد که قبلاً هرگز ندیده ایم از او استفاده شود. آیا این کار می تواند با بیرون رفتن مارلون مک (آشیل) ادامه یابد؟ مطمئناً ، اما احتمال اینکه جاناتان تیلور در اینجا اسب کار شود بسیار زیاد است و هاینز به دوست رها شده ریورز سقوط می کند. این هنوز هم به او در فرم های PPR ارزش می دهد اما در لیگ های استاندارد خیلی ارزش ندارد.

ملوین گوردون ، Broncos @ Steelers (وینی آایر). انتظار داشته باشید که او با سبک دویدن مستقیم خود به دیوار مقابل جبهه پیتسبورگ برخورد کند.

مالکوم براون ، رامز @ عقاب (مت لوتوفسکی). براون یکشنبه شب گذشته بسیار بهتر از تازه کار Cam Akers به ​​نظر می رسید ، با دو بار گلزنی و میانگین بیش از 1.5 یارد دیگر در هر بار حمل و نقل. با این حال ، لازم به ذکر است که براون فقط چهار بار حمل دیگر داشته است و تازه وارد با ارزش L.A. به سادگی “تخریب مرحله” تخلف نخواهد شد. براون در گذشته بازی های بزرگی داشته است (مانند هفته 1 سال گذشته) ، فقط سریعاً عقب نشینی می کند ، بنابراین ما دقیقاً از او ناراحت نیستیم زیرا او با یک دفاع عقاب روبرو است که هفته گذشته فقط 2.3 یارد در هر بار حمل به RB های واشنگتن اجازه می دهد.

هفته های 2 خطوط نقدی NFL DFS:
یاهو | DraftKings | FanDuel

نیم تنه فوتبال فانتزی هفته 2: کوارتربک ها

مت رایان ، شاهین ها @ Cowboys (هاین). رایان یک هفته بزرگ در پشت تولید زباله داشت. ما قبلاً دیده ایم که این کار را انجام داده است ، بنابراین او می تواند این کار را در هفته 2 نیز انجام دهد ، اما در برخی از زمان ها ، رایان می بیند که مبارزات اولیه بازی خود را برای چهار چهارم ادامه دارد و فقط تعداد مشابهی را ارائه نمی دهد .

کارسون ونتز ، عقاب ها در مقابل رامس (Iyer). خط حمله لطف زیادی به او نمی کند و گیرنده های گسترده نیز چنین کاری نمی کنند. Rams واقعاً به خوبی توانست Dak Prescott را در هفته 1 نیز محدود کند.

کم نیوتون ، میهن پرستان @ Seahawks (Lutovsky). نیوتن هفته گذشته نزدیک به خود قدیمی اش نگاه می کرد که توپ را می دوید ، اما پاسکاری چیزهای زیادی را برای دلخواه به جا گذاشت. اگر انصاف داشته باشم ، او فقط چهار ناقص پرتاب کرد و “نیازی” به تصویب زیاد نداشت ، اما کمبود استعداد واقعی دریافت نیوانگلند بار دیگر به نمایش درآمد. سیاتل با بازی پاس آتلانتا در هفته 1 کباب شد (اگرچه زمان زباله این تعداد را باد کرد) ، اما این هنوز هم یک دفاع مستحکم با بازیسازان در سراسر زمین است. نیوتن به دلیل توانایی دویدن همیشه کف مناسبی دارد ، اما در حالی که برای رویارویی با تیمی که در طی سالهای گذشته به او تناسب داده است ، سقف او بسیار پایین است.

هفته 2 Fantasy Football Busts: گیرنده های گسترده

تایلر لوکت ، سیهاوکس در مقابل میهن پرستان (هاین). آیا استفون گیلمور به دنبال نقاط مختلف همسویی لوکت در جرم سیاتل خواهد بود؟ شاید. حتی اگر این کار را نکند ، بیل بلیشیک می داند که کاهش سرعت پتو امنیتی راسل ویلسون در لوکت باعث کند شدن سرعت خود راس می شود.

سمی واتکینز ، رئیسان @ شارژرها (Iyer). او یک بازی افتتاحیه بزرگ دیگر داشت اما بلافاصله در مقابل کرنرهای شارژر خنک خواهد شد. به همین دلیل از استقرار Tyreek Hill در DFS مواظب باشید ، زیرا این بیشتر یک بازی Travis Kelce بدون Derwin James خواهد بود.

جمیسون کراودر ، جت ها در برابر 49ers (Lutovsky). دلایل زیادی برای دوست داشتن کراودر وجود دارد – او هفته گذشته 13 هدف را دریافت کرد و 49ers به ​​گیرنده شماره 1 کاردینالز DeAndre Hopkins اجازه داد 14 پاس بدست آورد – اما کراودر همیشه بالا و پایین بوده و 49ers هنوز هم دفاع قدرتمندی دارند که می تواند زمان یک QB مانند سام دارنولد را بسیار راحت تر از QB متحرک تر مانند Kyler Murray را مختل کند. برای پاسخگویی به بیشتر نقاط تخیلات کراودر ، نمی توانید دوباره در یک تماس نهایی 69 حیاطی حساب کنید ، بنابراین با احتیاط به ویژه در لیگ های استاندارد پیش بروید.

هفته های 2 خطوط مسابقات تورنمنت NFL DFS:
یاهو | DraftKings | FanDuel

نیم تنه فوتبال فانتزی هفته 2: پایان کار سخت

Evan Engram ، Giants @ Bears (هاین). خرس ها هنوز هم یک دفاع کاملاً محکم دارند و حتی اگر T.J. هاكسون در مقابل آنها برای شروع فصل نمایش خوبی ارائه داد ، انگرام و دانیل جونز به نظر می رسید كتابهای کاملاً متفاوتی را علیه فولاد می خوانند.

راب گرونکوفسکی ، Buccaneers vs. Panthers (Iyer). O.J. هوارد به نظر می رسد گیرنده ارجح از سمت فعلی برای تام بردی است و آنها برای روشن کردن کارولینا به گرونک زیاد احتیاج ندارند.

T.J. هاکنسون ، شیرها @ Packers (Lutovsky). این ممکن است به بازی کنی گلادا (همسترینگ) بستگی داشته باشد. اگر این کار را انجام دهد ، هوکنسون قصد دارد برخی از اهداف خود را از دست دهد ، به ویژه در منطقه قرمز. حتی اگر Golladay یک بار دیگر بیرون باشد ، هوکنسون احتمالاً گزینه ای است که در برابر تیمی که سال گذشته او را تعطیل کرد گزینه ای است (چهار جلب ، 21 یارد در جلسه تنها).

WEEK 2 DFS: بهترین پشته ها | بهترین مقادیر | سازنده خط

هفته 2 فانتزی نیم تنه: دفاع

مینه سوتا وایکینگ ها @ Colts (هاین). وایکینگ ها افراد با استعدادی دارند که در هفته اول 43 امتیاز را از دست دادند. فیلیپ ریورز در 360 متری مکان عبور در Indy’s صعود کرد و ترکیب ترکیبی Jonathan Taylor / Nyheim Hines می تواند مشکلاتی ایجاد کند. مینه سوتا در این هفته چیز مطمئنی نیست (اگرچه احتمالاً یک بازی دیرهنگام Rivers INT است).

New England Patriot @ Seahawks (Iyer). دفاع از میهن پرستان در برابر جرایم بد بدون کواربک های نخبه همراه همراه است. راسل ویلسون و سیاتل در جاده یکی از این تیم ها نیستند.

Denver Broncos @ Steelers (Lutovsky). بن روثلیسبرگر دوشنبه شب در برابر دفاع بسیار بد غول ها بی حرکت و مستعد گونی به نظر می رسید ، بنابراین این طور نیست که ما به خصوص از فولاد ترسیده باشیم. این بیشتر انتخابی است در برابر دنور ، که واقعاً دوشنبه شب در برابر تنسی خیلی خوب کار نکرد. اگر تیتان ها می توانستند یک ضربه بزنند ، 10 امتیاز دیگر می گرفتند و راحت برنده می شدند. دنور چند گونی به دست می آورد ، اما فاقد بازی سازها است که بتوانند امتیازهای بزرگ D / ST را قرار دهند.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *