نکات برجسته نهایی جام حذفی: کریستین پولیزیک با گل چلسی تاریخ را رقم می زند

نکات برجسته نهایی جام حذفی: کریستین پولیزیک با گل چلسی تاریخ را رقم می زند


کریستین پولیزیک روز شنبه با هدف نهایی خود در جام حذفی ، تاریخ را برای چلسی مقابل آرسنال رقم زد.

وی جوانترین مردی بود که از کریستیانو رونالدو 16 سال پیش در رده بندی گلزنی کرد. او همچنین اولین بین المللی ایالات متحده است که در فینال جام حذفی آقایان یک گل به ثمر می رساند

پولیسیک 21 ساله از ابتدا در ومبلی حضور داشت در حالی که بلوزها به دنبال بازیابی مجدد جام حذفی بودند که در فصل 2017-18 بازی کردند.

موارد بیشتر: به روزرسانی های نهایی نهایی جام حذفی چلسی مقابل آرسنال

و او شروع کاملی را به سمت خود داد و بعد از گذشت فقط 5 دقیقه از دفاع از توپچی های توپ صاف ، از امیلیانو مارتینز عبور کرد.

بد اخلاق سابق بوروسیا دورتموند تنها سومین بین المللی ایالات متحده است که در درگیری تاریخی نمایش فوتبال انگلیس ظاهر شد ، پس از جان هارکز شفیلد چهارشنبه در 1993 و تیم هوارد که نماینده منچستر یونایتد (2004) و اورتون (2007) در این درگیری بودند.

هیچ یک از این ستاره ها نتوانسته اند در فینال گلزنی کنند و پولیزیک را به عنوان اولین کسی که در بین هموطنان خود این کار را انجام داده است.

اعتصاب پولیسیچ همچنین سریعترین گل چلسی در فینال جام حذفی بود زیرا روبرتو دی ماتئو با فاصله کمتر از یک دقیقه از ساعت مقابل میدلزبورو در سال 1997 به دروازه حمله کرد.

در همین حال ، تنها 21 سال و 318 روز ، وی جوانترین مردی است که از زمان کریستیانو رونالدو که در 19 سال و 106 روز سن داشت ، وقتی در نسخه 2004 در استادیوم هزاره ، منچستر یونایتد را مقابل میلوول باز کرد ، در لیگ برتر به ثمر رساند.

شاهکار بین المللی ایالات متحده بی توجه نبود ، با این که چند تن از همکاران USMNT و بسیاری از ناظران وی برای ادای احترام به استعدادهای ویژه خود به رسانه های اجتماعی رفتند.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *