نمره زنده نهایی جام حذفی ، به روزرسانی های مرحله نهایی مسابقات چلسی و آرسنال

نمره زنده نهایی جام حذفی ، به روزرسانی های مرحله نهایی مسابقات چلسی و آرسنال


دیدار نهایی هیجان انگیز فینال جام حذفی بین چلسی و آرسنال شنبه برگزار می شود ، اما بینندگان در ایالات متحده نمی توانند از تلویزیون تماشا کنند.

همانطور که در اینجا با عمق بیشتری توضیح دادیم ، فینال جام حذفی برای بینندگان ایالات متحده در ESPN + پخش می شود. اما اگر از طرفداران فوتبال به دنبال به روزرسانی در مسابقه هستید ، به مکان مناسبی رسیده اید. ما به صورت زنده و به روزرسانی های برجسته زیر در زیر فینال جام حذفی را دنبال خواهیم کرد ، بنابراین هیچ عملی را از دست نخواهید داد.

دور اول جام حذفی 2019-20 در ماه نوامبر برگزار شد. در ماه مارس ، به دلیل همه گیر شدن کروناویروس (COVID-19) این رقابت به تعویق افتاد. بازی با پیشبرد منچستر یونایتد ، آرسنال ، چلسی و منچستر سیتی در مرحله یک چهارم نهایی در ماه ژوئن از سر گرفته شد.

در دیدارهای مرحله نیمه نهایی ، آرسنال از منچسترسیتی 2-0 مراقبت کرد ، در حالی که چلسی با نتیجه 3-1 منچستر یونایتد را شکست.

موارد بیشتر: نحوه تماشای پخش زنده نهایی جام حذفی در ایالات متحده

فینال جام حذفی: امتیازات برجسته چلسی مقابل آرسنال

امتیاز فعلی: چلسی 1 ، آرسنال 1

1:05 – حالا که سزار Azpilicueta با یک مصدومیت در زمین است ، یک استراحت جزئی در عمل داریم.

به محض ترک Azpilicueta ، چلسی مجبور به تعویض نیمه دوم می شود. جایگزین او آندریاس کریستنسن است.

آسیب سزار Azpilicueta

1:00 – هدف دیگر!

پیر-Emerick Aubameyang ضربه پنالتی و گلزنی را در دقیقه 30 تبدیل می کند.

12:58 – اکنون برخی از اقدامات ادامه دارد. یک کارت زرد بعد از اینکه Pier-Emerick Aubameyang رو به زمین زد ، به سزار Azpilicueta ارسال شد. در نتیجه یک ضربه پنالتی به آرسنال داده شد.

12:57 – آرسنال از نیکلاس پپه گل تساوی می گیرد … اما این حساب نمی شود. هدف آفساید بود و بنابراین یک هدف قانونی نبود.

12:48 – آرسنال با یک ضربه آزاد در نزدیکی دروازه چلسی برخورد می کند ، اما نمی تواند از این مزیت استفاده کند. Dani Ceballos ضربه یك توپ رو دفع كرد ، اما توپ توپ رو به تور دروازه زد.

12:37 – و ما نمرات اول ما را داریم!

کریستین پولیزیک با یک گل در پنج دقیقه اول بازی ، اوایل چلسی را در هیئت مدیره قرار می دهد. در ساعت 4:58 در بازی ، پولیزیچ قادر است راه خود را در خط دفاعی ببندد تا گل اول بازی را بدست آورد. چلسی با نتیجه 1 بر صفر آرسنال را هدایت می کند.

پولیشیچ علاوه بر این که به چلسی صدرنشین شد ، تاریخ را رقم زد. او اولین آمریكایی آمریكایی شد كه در فینال جام حذفی گلزنی كرد.

12:30 – و رویداد اصلی در حال انجام است. اگر چلسی امروز بتواند برنده شود ، کریستین پولیسیک فرصتی برای تأمین اولین جام بزرگ خود دارد.

ظهر – ما از شروع فینال جام حذفی یک ساعت نیم فاصله داریم. چلسی و آرسنال هر دو برای بازی بزرگ آماده هستند.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *