ماركوس اسمارت می گوید NBA اطمینان داده است كه جیانیس آنتوكونمپو در مقابل سلتیك خطا نخواهد كرد

ماركوس اسمارت می گوید NBA اطمینان داده است كه جیانیس آنتوكونمپو در مقابل سلتیك خطا نخواهد كرد


Bucks MVP خود را در زمین جمعه شب جمعه شب مقابل سلتیک ها روی زمین قرار داد. یکی از بازیکنان سلتیکس گفت: داوران آن را می خواستند و مطابق آن رفتار کردند.

جیانیس آنتوکونمپو ، ستاره میلواکی هنگام پرش به مارکوس اسمارت بوستون در خط در ربع چهارم ، با پنج خطا بازی می کرد. Antetokounmpo ابتدا برای اتهام دعوت شده بود كه می توانست وی را برای نیمكت ارسال كند ، فقط برای این كه تماس به یك بلوك تغییر یابد و یكی از این موارد در بررسی فیلم قرار بگیرد.

این بازی سه امتیازی به میلواکی منجر شد و سه بر صفر به برتری رسید و تیم برتر شرق در ادامه به برتری در حباب فلوریدا خود دست یافت.

موارد بیشتر: براکت پلی آف NBA

هوشمند دلیل براندازی را نمی خرید.

اسمارت گفت: “بهانه این بود که من به اتهام دیر کردم.” “آنها گفتند که مرکز پخش (NBA) می گوید من دیر کردم و این یک بلوک است. کاملاً صادقانه ، فکر می کنم همه ما می دانیم این موضوع چیست: جیانیس شش خطا داشت و آنها نمی خواستند او را بیرون بیاورم. یک اسپد بیل و این دقیقا همان چیزی است که هست

دقایقی قبل از این بررسی ، Antetokounmpo پس از ظاهر شدن در اعتصاب دانیل تیس در زیر کمربند ، از DQ نجات داد. مقامات پس از بررسی حكم كردند كه وی مرتكب خصمانه ای نشده است.

جیمز کاپر ، رئیس خدمه Officiating ، به خبرنگار استخر گفت که این تماس حادثه ای بوده و بنابراین ناپسند نیست. وی همچنین گفت كه فیلم نشان می دهد كه دست آنتكوونمپو تیس را بر روی خط كمربند لمس كرده است ، نه در كمر.

لازم به ذکر است که یکی از نام های ناخوشایند Antetokounmpo ، این خطای توهین آمیز بود که Smart در ابتدای بازی فروخته بود.

اما بدیهی است که هوشمند و سلتیک قصد ندارند با آن مقابله کنند. آنها فقط فکر می کنند جیانیس وقتی مهم بود رفتار ترجیحی را از لیگ بدست آورد.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *