لی منجر به رهبری ، کوپکا و روز در میان نزدیکان در مسابقات PGA می شود

لی منجر به رهبری ، کوپکا و روز در میان نزدیکان در مسابقات PGA می شود


لی هاوتونگ بعد از یک دور دوم چشمگیر ، هفته آینده در مسابقات قهرمانی PGA یک برتری غافلگیرکننده از هفته گذشته خواهد داشت.

این جوان 25 ساله پیشنهاد دارد که اولین مرد چینی شود که موفق به کسب یک ماینر شد و در پارک هاردینگ پارک TPC در سانفرانسیسکو از جایگاه خوبی برخوردار است. لی از دور آغازین 67 خود را با پیروزی 5 زیر 65 پشت سر گذاشت و به 8 تیم برای مسابقات پیوست. او جمعه دور بدون بوگی تولید کرد که شامل پنج پرنده بود.

او از بروكس كوپكا (68) ، جیسون روز (69) ، تامی فلایت وود (64) ، دانیل برگر (67) ، جاستین رز (68) و مایك لورنزو-ورا (68) كاملاً مشخص است.

پیشنهاد Koepka برای کسب یک عنوان مستقیم PGA سوم ، علی رغم اینکه آمریکایی ها نیاز به معالجه در لگن خود در دور دوم دارند ، بسیار زنده است. این قهرمان بزرگ چهار بار پرچم اصلی حریف خود را به دست آورد تا در ردیف شش راهه برای مقام دوم در یک تابلوی احتقان قرار بگیرد.

روز ، که رهبری یک شبه را با بردون تاد (70) به اشتراک گذاشت ، یکی از کسانی بود که بعداً در روزهای سخت تر از او به چالش کشیده شد.

CHP CHAMPIONSHIP: صفحه | ساعت ببر | دور 3 بار سه بار

اما هیچ یک از این گروه نمی توانست لی را بدست آورد ، که بعد از اتمام دور او ساعت ها تمرین کرد.

تاد ، پل کیسی (67) و کامرون چمپ (64) در رده هشتم از 5 زیر قرار دارند ، در حالی که چندین نام بزرگ شروع خوبی را برای شروع مسابقات متحمل شده اند.

داستین جانسون با 67 برابر 4 برابر شد ، در کنار امثال ژاندر شوفل (70). Tiger Woods ، Rory McIlroy ، Jordan Jordan و جاستین توماس در خطر از دست دادن برش بودند.

در حالی که وودز (72) هرگز نرفت ، مکلی (69) قبل از خنثی کردن کار خوب خود در دوازدهم ، چهار پرنده مستقیم مستقر کرد ، جایی که پس از پیدا کردن ناهمواری ، یک تری گلی را ایجاد کرد.

وودز و مک لیروه به ترتیب مساوی یک و یک زیر هستند ، در حالی که اسپیته (68) و توماس (70) برش را با سکته مغزی انجام دادند و بر روی 1 نفر نشستند.

در همین حال ، ریکی فاولر پس از پیروزی در دور اول 73 با 69 ، دوازده دوره پیاپی خود را بدون از دست رفتن پایان مسابقه مشاهده کرد.

سرخیو گارسیا نیز این اختلاف را از دست داد و مارتین کایمر قهرمان سال 2010 نیز نتوانست به تعطیلات آخر هفته برسد و 12 روز 82 پس از افتتاح 66 شلیک کرد.

در همین حال کامرون ترینگاله پس از امضای کارت امتیازی نادرست ، برای دومین بار از این مسابقه رد شد.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *