فوتبال Bengals و Browns Fantasy فوتبال “Em Sit ‘Em را برای هفته 2” پنجشنبه شب فوتبال “آغاز می کند

فوتبال Bengals و Browns Fantasy فوتبال "Em Sit 'Em را برای هفته 2" پنجشنبه شب فوتبال "آغاز می کند


در از دست دادن هفته 1 مربوطه تیم ها ، تولید قابل توجهی از بنگال ها یا براون ها صورت نگرفته است ، بنابراین بیایید امیدوار باشیم که دفاع متوسط ​​هر دو تیم برای آمار دلپذیرتر تخلفات را بیدار کند. صاحبان فانتزی بدون شک در مورد اینکه آیا اودل بکهام جونیور ، کریم هانت ، جارویس لندری مجروح و تایلر بوید ، و غیره ، را شروع می کنند ، و Vinnie Iyer از SN اینجا است تا به اولین بیت شروع ، نشستن آنها کمک کند مشاوره برای هفته 2.

همه چیز ساعت 8:20 بعد از ظهر در کلیولند شروع می شود. ET در شبکه NFL. ما در حدود ساعت 6:50 بعد از ظهر اطلاعات رسمی در مورد وضعیت آسیب دیدگی لندری را دریافت خواهیم کرد. ET ما پست آسیب دیدگی Landry خود را با اخبار در طول روز به روز می کنیم ، بنابراین برای دریافت جدیدترین اخبار در آنجا بررسی کنید. سایر بازیکنان اصلی تهاجمی سالم هستند و انتظار می رود بازی کنند. حال ، بیایید بفهمیم کدام یک باید در ترکیب فانتزی شما باشند.

WEEK 2 FANTASY: خواب آورها | نیم تنه | شروع کنید ، آنها را بنشینید

بنگالها: چه کسی باید پنجشنبه شب فوتبال فانتزی را شروع کند یا بنشیند

شروع: RB جو میکسون

میکسون توسط دفاعی دویدن بهبودیافته Chargers تحت کنترل قرار گرفت (19 حمل ، 69 یارد) و Giovani Bernard نیز همانطور که انتظار می رفت در بازی پاس بیشتر دوید. میکسون نیز دست و پا زدن در بازی را از دست داد.

دفاع دفاعی براون ها فصل گذشته خجالت کشید ، اما آنها تلاش خوبی برای فروش در برابر راونز داشتند. میکسون در مدت کوتاهی که در برابر کلیولند زندگی می کند ، 20 حمل برای 101 یارد دارد ، بنابراین می توان انتظار داشت که با منطقی بودن متن بازی ، حجم آن بیشتر شود. میکسون باید به خوبی برگردد و همچنین منطقه انتهایی را پیدا کند.

بیشتر TNF: DK مرحله نهایی مسابقات | بروزرسانی آسیب لندری

شروع: WR A.J. سبز

با توجه به اینکه او با کرنرهای سخت و باهوش Chargers روبرو بود ، گرین پس از از دست دادن فصل گذشته ، دوباره سالم و خوب به نظر می رسید. براون ها باز هم در حریف کرنر حریص ویلیامز (شانه) پایین هستند و هفته گذشته با هالیوود براون در زمین بازی مشکل داشتند. گرین در گذشته مالک قهوه ای ها بود اما سه سال است که مقابل آنها بازی نکرده است. او یک شب پذیرایی خوب با اهداف ثابت خواهد داشت.

شروع: WR تایلر بوید

Browns همچنین در هفته 1 در شکاف بد به نظر می رسید و اجازه می دهد تا Willie Snead را لمس کند. بوید به دزموند کینگ برخورد کرد و نتوانست برای یک بعد از ظهر ساکت و آرام آزاد شود ، اما او با QB تازه کار خود در اردوی آموزشی قفل شد. او باید اهداف سالم را نیز بدست آورد ، در حالی که نتایج چیزی در حدود شش شکار برای 80 متری است.

شروع: QB جو بارو

Burrow تمام تلاش خود را انجام داد تا در آنجا در مقابل یک پاس سخت از شارژر آویزان شود ، و این کار را با فشار شدید از جلو آغاز کرد. او با 46 یارد و TD دویدن چشمگیر به نظر می رسید ، اما انتخاب شماره 1 کلی در اولین مسابقه 200 یارد عبور نکرد. او با یک دفاع ضعیف تر و مبهم روبرو است ، که باید به کارآیی بیشتری منجر شود و میکسون ، گرین و بوید به او کمک می کنند تا با مسابقات بهتر به آنجا برود. Burrow را نباید در لیگ های 10 و 12 تیمی مجبور به ترکیب بندی کرد ، اما او به راحتی در قالب های دو QB / superflex ظاهر می شود و یک جریان زنده در لیگ های عمیق تر است.

نشستن: TE C.J. Uzomah

اوزومه کارهای شایسته ای را علیه Chargers انجام داد ، بیشتر از هر جای گسترده ای ، Green و Boyd را مکمل کرد. اما حتی اگر قهوه ای ها توسط مارک اندروز به شدت سوخته شوند ، اوزومه چیزی شبیه اندروز نیست. در اوایل فصل می توانید جریان های تنگتری را در جریان قرار دهید.

نشستن: تیم های دفاعی بنگال / تیم های ویژه

آنها چند کیسه Tyrod Taylor داشتند ، اما برای دومین بازی متوالی Geno Atkins جلو نیستند. حفاظت از پاس Browns در قسمت دراز بهتر به نظر می رسید و بازی در حال اجرا باید با سرعت زیاد باعث شود تا بنگال ها از انجام هرگونه بازی بزرگ در QB خسته شوند.

نشستن: K رندی بولاک

ما بعد از اینکه بولاک با گوساله های لنگ لنگ لنگ لنگ خورد و آن تلاش زمینی برنده بازی را از دست داد ، هنوز چشم و گوش خود را می پوشانیم

هفتگی 2 رتبه بندی استاندارد:
کواربک | دویدن به عقب | گیرنده عریض | پایان محکم | D / ST | لگد زدن

براونز: چه کسی باید پنجشنبه شب فوتبال فانتزی را شروع کند یا بنشیند

شروع: آر.بی.نیک چوب

صاحبان Chubb ، بدون شک ، وقتی دیدند که او حامل توپ یا سرعتی در برابر Ravens نیست ، دست به وحشت زدند. او از 10 لمس خود بیشترین استفاده را کرد و برای 60 یارد عجله کرد ، اما وقتی بازی براون ها عقب افتادند ، در بازی پاس کار نکرد. با این حال مسئله استعداد نیست – این فقط مربیگری و متن بازی است. چاب میکسون را با یک شب شتاب مستقیم و مستقیم مطابقت داده و منطقه انتهایی را نیز پیدا خواهد کرد.

شروع: RB Kareem Hunt

هانت در هفته 1 برای هدایت براون ها 13 بار حمل 72 متری را داشته است ، تازه با تمدید قرارداد گران قیمت. او همچنین چهار صید برای نه یارد داشت. او مسلماً در لیگ های PPR تا RB2 بالا است و در لیگ های استاندارد بازی ثابت دارد. براون ها در اینجا در حالت بررسی مسیر نخواهند بود ، اما هانت باید پشت سر چاب مخلوط شود و به نظر می رسد که او در حال پرواز انفرادی نیز است و از زمین پس زمینه عبور می کند. بنگال ها در هفته 1 با آستین اکلر و جوشوا کلی با مشکل روبرو شدند که این امر نویدبخش دوتایی پویای براون ها است.

شروع: WR Jarvis Landry

لندری (هیپ) باید پس از گرفتن پنج پاس برای 61 یارد در شش هدف در هفته 1 بازی کند. خبر خوب این است که بازیکن خط حمله او هنوز هم نگاه های خوبی به او دارد. مسابقه در شکاف با مکنسی الکساندر سخت است ، اما لندری می تواند یک شب PPR خوب با کف بلند اما سقف محدود ارائه دهد.

شروع: WR اودل بکهام جونیور

بکهام در قسمت بازکن کاملاً سالم بود ، اما برای 22 یارد فقط سه بار داشت. او در بازی 10 هدف داشت اما با برخی از پوشش های قدیمی مارلون همفری و مارکوس پیترز روبرو شد. بنگالها ، با ترا وینس بیرون ، ویلیام جکسون و داریوش فیلیپس را در بیرون دارند. اگر حجم یکسانی را بدست آورد ، بکام باید یک بازی برگشت-برگشت قوی با صعود بالاتر از لندری داشته باشد.

بنشینید: QB Baker Mayfield

دامنه نتایج برای میفیلد در این بازی گسترده است. او می تواند به راحتی حتی در برابر دشمن تقسیم کمتری در خانه ، یک کلنکر دیگر داشته باشد. Browns همچنین بیشتر گرایش خواهد داشت تا سعی کند با اسکریپت نیمه مثبت بازی به پیروزی برسد. این شانس وجود دارد که او می تواند یک بازی بزرگ داشته باشد ، اما این درصد کم پاداش ارزش بسیاری برای گزینه های بهتر در هفته 2 را ندارد.

بنشینید: TE Austin Hooper

دیوید Njoku (زانو) هفته 1 بزرگی را پشت سر گذاشت ، تا اینکه دوباره آسیب دید و به ذخیره کوتاه مدت مصدوم رسید. آیا این بدان معنی است که شخص الهام گرفته است که به دنبال هوپر برود ، خصوصاً اینکه هفته گذشته بنگالی ها با هانتری هنری مشکل داشتند؟ بین هانت ، لندری ، OBJ و سایر اهداف ، اعتماد به هوپر سخت است تا زمانی که ببینید که او در تخلف جدید به طور قابل توجهی تولید می کند.

نشستن: تیم های دفاع دفاعی براونز / تیم های ویژه

این با افزایش احساسی اضافی وقت نخست در خانه وسوسه انگیز خواهد بود در برابر یک QB تازه کار ، اما این یک دام است که دفاع براون ها دارای چندین مصدومیت در اطراف مایلس گرت است. بنگال ها آنها را مانند Ravens روشن نمی کند ، اما Burrow بهتر می تواند چیزی را که به نظر می رسد یک پخش کننده اب زیر کاه است ، خراب کند.

نشستن: کی کودی پارکی

پارکي را در اولين بازي خود براي سرخ شدن ها به جاي آستين زيبرت پارک کنيد.

رتبه های هفتگی 2 PPR:
کواربک | دویدن به عقب | گیرنده عریض | پایان محکم | D / ST | لگد زدن

ترکیب Bengals-Browns DraftKings Showdown برای پنجشنبه شب

کاپیتان: RB NIck Chubb (11400 دلار)

FLEX: QB Jo Burrow (10،800 دلار)

FLEX: WR اودل بکهام جونیور (8200 دلار)

FLEX: RB Kareem Hunt (7،400 دلار)

FLEX: WR Tyler Boyd (7000 دلار)

FLEX: RB Giovani Bernard (3000 دلار)

چاب می تواند برای بزرگترین بازی به راحتی منفجر شود ، بنابراین ما خیلی راحت به او C می دهیم. بیایید هانت را به او وصل کنیم و همچنین در زمان اصلی به بازی بزرگ OBJ در خانه برویم. برای ایجاد تعادل ، انتظار دارید که بارو اغلب پرتاب کند و بوید را به یک پسر محبوب خود تبدیل کند. برنارد بخشی از زمینه را به عنوان پسوند میکسون در حالت دنباله دار با آنچه باقی مانده است می دهد.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *