فوتبال بیگ ده برگشته است: همه چیز درباره برنامه ، تیم ها و موارد دیگر برای فصل 2020 می دانید

نقش کوین وارن به عنوان ناخوشایند خبرهای بزرگ ده تقصیر او نیست ، اما این مشکل اوست


ده بزرگ در سال 2020 فوتبال کالج را بازی می کنند.

این کنفرانس تصمیم 11 اوت خود را چهارشنبه تغییر داد و در یک فصل فوتبال کالج در پاییز ادامه خواهد یافت. نماینده بزرگ ده کوین وارن از تصمیم 14 رئیس جمهور دانشگاه در کنفرانس خبر داد.

این برای ده بزرگ چه معنایی دارد؟ در اینجا پاسخ همه س questionsالات نیاز به دانستن وجود دارد.

بیشتر: هفته فوتبال کالج 3 بر خلاف گسترش است

چه عواملی منجر به رای گیری ده بزرگ شد؟

در تصمیم اولیه برای به تعویق انداختن فصل ، وارن بیشتر به نگرانی های سلامتی ناشی از بیماری همه گیر COVID-19 در ایالات متحده پرداخت. شورای بزرگ ده رئیس جمهور و رئیس دولت در ابتدا با رأی 11-3 به تعویق انداختن فصل موافقت کردند.

وارن در 11 اوت در بیانیه ای گفت: “سلامت روحی و جسمی و رفاه دانش آموزان ورزشكار در هر تصمیمی كه گرفته ایم در مورد توانایی پیشبرد آن است.”

آزمایش و ردیابی تماس مواردی بود ، اما میوکاردیت نیز در این بحث ها نگران کننده بود. این نگرانی های ایمنی با پروتکل های آزمایش سریع رفع شده است که باید فوتبال را برای هر 14 مدرسه ایمن تر کند. ده رئیس شورای بزرگ ر Presسای جمهور و دبیران بر اساس اطلاعات گروه ویژه بازگشت به مسابقات به اتفاق آرا to به از سرگیری فصل رای دادند.

فصل ده بزرگ کی شروع می شود؟

ده فصل بزرگ عادی آغاز می شود آخر هفته 23 تا 24 اکتبر و تا 12 دسامبر اجرا شود.

ده بزرگ چند بازی انجام می دهد؟

نه بازی ده بزرگ هشت بازی را در هشت هفته و بدون هفته خداحافظی انجام خواهد داد ، و این حاشیه کمی برای خطا را ایجاد می کند ، باید یک شیوع COVID-19 برای یک تیم در آن بخش باشد.

این برنامه دارای یک ویژگی به علاوه یک است. هر تیم براساس جدول رده بندی خود در بخش های شرق و غرب ، بازی نهم را انجام می دهد. بنابراین ، تیم های مقام اول در بازی قهرمانی ده بزرگ بازی می کنند و تیم های دیگر بر اساس چگونگی به پایان رسیدن در هشت بازی اول ، یک کراس اوور بازی می کنند.

بیشتر: آیا در سال 2020 پلی آف کالج فوتبال برگزار می شود؟

برنامه فوتبال ده بزرگ 2020

مدیر ورزشی ویسکانسین ، باری آلوارز گفت که برنامه Big Ten اواخر این هفته منتشر می شود.

بزرگ تست ده COVID-19

ده بزرگ به دانش آموزان ، ورزشکاران ، مربیان و مربیان و سایر افراد حاضر در این رشته نیاز دارد تا روزانه آزمایش شوند. نتایج آزمون باید قبل از هر تمرین و بازی تکمیل شود.

آزمایش روزانه از 30 سپتامبر آغاز می شود. طبق گزارش Big Ten ، اولین بازیابی که یک دانشجو-ورزشکار می تواند به مسابقات انجام دهد 21 روز پس از تشخیص مثبت COVID-19 است. ده بزرگ همچنین به 14 مدرسه نیاز دارد که برای بررسی دانش آموزان ورزشکاری که از نظر COVID-19 مثبت هستند ، یک رجیستری قلب ایجاد کنند.

این کنفرانس همچنین دارای یک سیستم کد رنگی است که بر اساس میانگین آزمایشات هفت روزه تعیین می شود که آیا تیم ها می توانند به تمرین خود ادامه دهند. اگر تیمی “قرمز” بخورد ، باید حداقل به مدت هفت روز رقابت را متوقف کند.

آیا ده بزرگ واجد شرایط حضور در کالج فوتبال پلی آف است؟

ده بزرگ بازی قهرمانی کنفرانس خود را در 19 دسامبر برگزار می کند – که یک روز قبل از اعلام جفت شدن کالج فوتبال پلی آف است. اکنون ، کنفرانس های Power 5 در فصل فوتبال کالج 2020 شرکت می کنند. Pac-12 تنها یکی از آن پنج کنفرانس است که در فوتبال دانشگاه شرکت نمی کند.

آیا هواداران اجازه حضور در بازی ها را خواهند داشت؟

سندی باربور ، مدیر ورزشی پن ایالتی گفت که هیچ فروش عمومی بلیط وجود ندارد. این کنفرانس در تلاش است تا خانواده های دانشجو-ورزشکار مجاز به حضور در بازی های خانگی و خارج از خانه باشند.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *