راب منفرد می گوید که فصل MLB ادامه خواهد یافت زیرا “او خاموش نیست”

راب منفرد می گوید که فصل MLB ادامه خواهد یافت زیرا "او خاموش نیست"


در طی یک هیجان انگیز 2020 ، Rob Manfred ، کمیسر MLB تلاش کرده است تا دیدگاه های خود را به شکلی بیان کند که بازیکنان و هواداران را تحریک نکند.

قابل توجه ترین گلاب او وقتی آمد جایزه سری جهانی را “تکه ای از فلز” نامید به عنوان بخشی از توضیحات وی مبنی بر عدم سلب مالکیت Astros از عنوان سال 2017 ، و به طور کلی یک سال تقریباً برای شهرت وی بوده است.

آخرین اظهارنظر منفرد در مورد اینکه آیا MLB فصل خود را به دلیل موارد COVID-19 در کلوپ به تعویق می اندازد ، هیچ فایده ای ندارد. به نظر می رسید او سرزنش کامل بازیکنان را بر عهده دارد و اظهار داشت که تصمیم وی تا حدودی ناشی از سختی خودش خواهد بود ، که البته تقریباً در همان سطح بازیکنانی که در معرض تاج قرار نمی گیرند ، فشار نمی آید.

بیشتر: انتخاب نکردن لورنزو قابیل می تواند روند مهمی را ایجاد کند

MLB در روز جمعه به دنبال مقصر دانستن مارلیز برای افزایش نتایج مثبت COVID-19 بود ، و نشان داد شیوع در این باشگاه ناشی از رفتار غیر مسئولانه ای است که شامل بیرون رفتن در آتلانتا می شود.

با این وجود میامی تنها تیمی نیست که با پرونده‌های کروناویروس سروکار دارد. کاردینال ها ، که علیه مارلین ها بازی نکرده اند یا با کسی که مارلین ها بازی کرده اند روبرو نشده اند ، شنبه دریافتند که یک بازیکن و سه کارمند تست مثبت داشتند.

Trevor Bauer ، راست گرای قرمز ، که همچنین به دلیل دستگیری در مواقع MLB ، پایه گذاری کرده بود ، با بیانیه مانفرد موضع گرفت.

طبق گزارش MLB ، اگر چشم انداز مورد نظر COVID-19 بهبود نیفتد ، به زودی فصل خود را لغو می کنیم ، اما به نظر می رسد مانفرد قصد دارد (حداقل در حال حاضر) برای ادامه بازی با این بازیها باشد.

از روز دوشنبه ، هر روز حداقل یک مورد به تعویق افتاد در مورد تاج وجود دارد.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *