ده بزرگ ، کوین وارن سرانجام بهترین برنامه را برای فصل روان “2020” ارائه داد

آیا فوتبال کالج برای سال 2020 لغو شده است؟ آخرین به روزرسانی ها ، اخبار مربوط به Big Ten ، SEC و سایر تصمیمات کنفرانس Power 5


برای کسانی که تصمیم گرفتند به جای قضاوت فوری در مورد کمیساریای Big Ten ، کوین وارن ، گوش دهند ، او آن را چهارشنبه چهارشنبه ، با ساده ترین اصطلاحات بیان کرد: تصمیم برای بازگشت فوتبال برای فصل پاییز با یک استاندارد بسیار مهم ارائه می شود.

وارن گفت: “بزرگترین چیز این است که همه ما باید درک کنیم که این وضعیت سیال است.” “این نیز وضعیتی است که باید در دنیایی که امروز در آن زندگی می کنیم با آن سازگار شویم.

بیشتر: برنامه ده بزرگ و بیشتر

بعداً وارن گفت: “من به شدت می فهمم چه چیزی ده بزرگ را ده بزرگ می کند.” “ما یک نقش رهبری را بر عهده خواهیم گرفت. ما سلامت و ایمنی دانش آموزان ورزشکار خود را در درجه اول قرار می دهیم و من افتخار می کنم که اینجا نشسته ام و می گویم که ما این کار را انجام داده ایم.”

مایع. این بهترین کلمه برای توصیف اتفاقات بعدی برای کنفرانسی است که تصمیم گرفت دوباره در یک فصل فوتبال کالج شرکت کند که در آن هیچ پاسخ کاملی برای کسانی که تصمیم به بازی دارند وجود ندارد.

هیچ برنامه کاملی برای این کار وجود ندارد ، حتی اگر ده بزرگ تلاش خود را برای بازگشت به زمین پس از 43 روز کابوس روابط عمومی ارائه دهد که مانند یک طرح کمدی بد در شبکه های اجتماعی رخ داد ، درست تا آخرین میکروفون گرم از رئیس نبراسکا تد کارتر.

ده بزرگ سرانجام چهارشنبه یک طرح واحد ارائه داد. تیم ها هر روز زودتر از 30 سپتامبر تست روزانه خواهند داشت. بازیکنان ، مربیان یا مربیانی که آزمایش COVID-19 مثبت دارند ، حداقل 21 روز قبل از بازگشت به میادین باید بیرون بمانند.

برنامه هشت بازی فشرده آخر هفته 23 اکتبر آغاز می شود و تا آخر هفته قهرمانی عجیب و غریب در 19 دسامبر ادامه دارد ، جایی که هر تیم بر اساس جایی که در جدول رده بندی به پایان می رسد ، یک بازی نهم در مقابل بخش دیگر بازی می کند.

وارن به این طرح و تیم رهبری متشکل از مورتون شاپیرو رئیس جمهور شمال غرب و جیم فیلیپس مدیر ورزشی ، سندی باربور مدیر ورزشی ایالت پن ایالت ، باری آلوارز مدیر ورزشی ویسکانسین و دکتر جیم بورچرز پزشک تیم ایالتی اوهایو اطمینان داشت. در یک نمایش عمومی – یک تماس بزرگنمایی متناسب با زمان – به نظر می رسد سازمان یافته و پاسخگو برای آنچه در آینده رخ خواهد داد.

به عبارت دیگر ، برنامه ریزی خوبی است.

وارن با کلامی گفت: “من همیشه از خودم می پرسم ،” آیا امروز ما بهتر از دیروز هستیم؟ امروز بهتر از 43 روز پیش هستیم؟ ” “پاسخ بدون شک” بله “است. ما به عنوان یک کنفرانس بهتر هستیم و به عنوان یک مردمان بهتر هستیم. ”

این بدون شک قابل بحث است ، اما چه چیزی نیست؟ هیچ برنامه کاملی برای ادامه فصل فوتبال 2020 کالج وجود ندارد. پرسیدن ممفیس و ایالت آرکانزاس، برنامه هایی که پس از انجام یک بازی در 5 سپتامبر متوقف شده اند ، از ACC بخواهید ، که مجبور شد بازی کنفرانس این هفته بین رقبا ، ویرجینیا و ویرجینیا تک را به تعویق بیندازد. Pac-12 بازی نخواهد کرد. SEC بازی نکرده است. فوتبال کالج برای یک دهه آینده برنامه ریزی شده است. اکنون برنامه ها می توانند ظرف 24 ساعت تغییر کنند.

خطر ابتلا به یک بزرگ که به شما گفتم هنوز هم وجود دارد ، زیرا کسانی که در مورد خطر بازی در میان همه گیر COVID-19 هشدار می دهند. کاملاً ممکن است که این فصل هنوز تعطیل شود.

دکوراسیون: ایالت اوهایو باید در زمین و خارج از زمین عالی باشد

این مسئله به عهده وارن نیز خواهد افتاد ، حتی اگر وظیفه او این باشد که بر تصمیمی که توسط دبیران و روسای مدارس گرفته شده است ، ریاست کند. باز هم ، اوضاع در اینجا روان است – درست مثل همه موارد دیگر در ایالات متحده در حال حاضر. مدارس ، مشاغل و بیشتر موارد دیگر بر اساس یک ذهنیت تغییر در هر لحظه عمل می کنند. با این حال ، این کشور تحت قرنطینه کامل نیست و هنوز در حال کار در محدوده همه گیر است. واکسن وجود ندارد ، هیچ عادی نیست.

طبیعی بودن چیست؟

استفاده از ماسک در انظار عمومی چه زمانی ایمن است؟ در این شرایط چگونه با خیال راحت فوتبال بازی می کنید؟ هرچه هیجان ناشی از بازگشت م institutionسسه سقوط در کمربند زنگ است ، باید واقعیت هوشیارانه ویرانی گسترده ناشی از بیماری همه گیر COVID-19 را تعدیل کند. در آن محیط هیچ عادی نیست.

این طوفانی است که وارن – که یک سالگی خود را به عنوان کمیساریای منتخب چهارشنبه جشن گرفت – به ارث برد. هیچ پاسخ قطعی درست یا غلطی برای نحوه رفتار او با مسائل وجود ندارد.

منصفانه است که وارن را سرزنش می کند که برای دفاع از موضع ده بزرگ در هنگام تصمیم گیری برای به تعویق انداختن فصل در 11 آگوست آماده نبود. عدم برقراری ارتباط پس از آن که منجر به نمایش عمومی مخالفت از ایالت اوهایو ، نبراسکا و آیووا ، سه مدرسه ای که برای اولین بار به به تعویق انداختن فصل رای مثبت دادند ، گرفتن این عکس ها را آسان کرد.

وارن گفت: “از نظر ارتباطات ، آنچه من شخصاً سعی کردم انجام دهم و آنچه که ما به طور جمعی انجام می دهیم این است که وقتی چیزهایی برای برقراری ارتباط داشتیم ، ارتباط برقرار می کردیم.” “یکی از کارهای آسان این است که برگردید و بگویید چه چیزی ضعیف است ، چه خوب است.”

با این وجود ده بزرگ ، در آن 40 روز به علاوه بر روی طرحی کار کردند تا با داده های پزشکی موجود بهترین برنامه ممکن را تولید کنند. پروتکل های دقیق ممکن است کار کنند – مانند اکثر موارد برای NBA ، WNBA ، NHL ، MLB و NFL. برای ده بزرگ ، با تغییر اطلاعات پزشکی ، نظرات رهبری تغییر کرد.

شاپیرو گفت: “برای من ، این فشار سیاسی ، پول یا دادخواست نبود.” “این در مورد نظر وحدت نظر کارشناسان ما بود. در طی هفته ها تکامل یافت.”

اوه ، فشار سیاسی وجود داشت – و این از سوی رئیس جمهور دونالد ترامپ وارد شد. پول نیز در آنجا است ، درآمد حاصل از شبکه های تلویزیونی که فوتبال بزرگ دانشگاهی را هدایت می کنند. دادخواست بازیکنان نبراسکا نیز در آنجا است. اینها کاملاً عواملی در این تصمیم بودند و انتقادات وارن اکنون از “چرا بازی نمی کنی؟” به “چرا در مقابل فشار داخلی خم شدی؟”

بیشتر: بهترین واکنشها به بازگشت فوتبال ده بزرگ

چرا؟ در هسته خود ، انتخاب کنندگان می خواستند بازی کنند. البته نبراسکا می خواست بازی کند. این یک نیروی محرکه در اقتصاد ایالت است. البته ایالت اوهایو می خواست بازی کند. این تیم دارای تیم کالیبر قهرمانی کشور است. البته سایر مربیان و دانش آموزان ورزشکار در 12 مدرسه بیگ ده دیگر می خواهند بازی کنند اگر این کار با خیال راحت در مکان هایی که COVID-19 بیشتر ضربه می زند ، مانند ایالت میشیگان ، راتگرز و مریلند انجام شود.

وارن گفت: “بسیاری از انتقادهایی که در طی دو ماه گذشته نشان داده شده است ، من آن را همانطور که مشتاق هستیم می دانم.” “ما در ده بزرگ پرشور هستیم. ما دانش آموزان ورزشکاری پرشور داریم. ما خانواده های پرشوری داریم. ما طرفداران پرشوری داریم. من این را از نقطه نظر مثبت می گیرم.”

برای تکرار: به هیچ وجه یک برنامه کامل نیست. یک شیوع می تواند یک سری موانع تدارکاتی را به یک برنامه کنفرانس 8 بازیه بدون هیچ هفته خداحافظی بریزد. این یک نقص است که ممکن است ده بزرگ را به خاطر زود به تعویق انداختن فصل آزار دهد. اما ، دوباره ، هر کنفرانسی که فوتبال بازی می کند این خطرات را به عهده دارد.

وارن گفت: “ما امروز بسیار بهتر و بسیار آماده تر از 43 روز پیش هستیم.”

طی چند ماه آینده خواهیم فهمید که آیا این درست است. وارن برای تصمیم گیری در شرایط سیال با سنگین انتقادات روبرو شده است و اکنون با انتقاد از تغییر دادن این تصمیم روبرو خواهد شد.

این ماهیت رهبری است. هر چقدر برنامه باشد ، هرگز کامل ارزیابی نمی شود.

حداقل اکنون برنامه ای برای ده بزرگ وجود دارد ، هر چند ممکن است مایع باشد. وارن ، بدون توجه به اینکه چگونه اتفاق می افتد ، شایسته تقدیر است.

“در برهه ای از زمان در آینده ما برمی گردیم و به گذشته نگاه می کنیم و به طور مداوم به کارهایی که در کنار هم انجام داده ایم و نحوه همکاری مشترک ما در کنفرانس بزرگ ده افتخار خواهیم کرد تا به کجا برسیم وارن گفت: “ما امروز هستیم.”Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *