در اینجا لیست کاملی از بازیکنان MLB منتفی از فصل 2020 ارائه شده است

در اینجا لیست کاملی از بازیکنان MLB منتفی از فصل 2020 ارائه شده است


MLB فصل 2020 را در 23 ژوئیه پس از یک دوره تمرین تقریباً سه هفته ای که از 3 ژوئیه در پارک های خانگی باشگاه ها آغاز شد ، افتتاح کرد.

بازیکنان به طور جداگانه تصمیم می گیرند که امسال این زمینه را انتخاب کنند در حالی که coronavirus (COVID-19) همچنان به آلوده کردن تعداد زیادی از افراد در MLB ایالات متحده ادامه می دهد و انجمن پخش کنندگان MLB با بیش از 100 صفحه پروتکل بهداشت و ایمنی موافقت کرد. در نظر گرفته شده است تا پرسنل تیم را ایمن نگه دارند ، اما بازیکنان همچنان آزمایش مثبت برای ویروس دارند.

موارد بیشتر: تاریخ های اصلی ، برنامه ها و اطلاعات بیشتر در مورد فصل 2020

بیس بال به بازیکنانی که به عنوان “پرخطر” در نظر گرفته می شوند ، می توانند از بازی خودداری کنند و حقوق و مزایای فصل یا زمان سرویس خود را از دست ندهند. بازیکنانی که پرخطر محسوب نمی شوند نیز می توانند خودداری کنند ، اما در این صورت آنها حقوق خود را از دست می دهند و وقت سرویس را نمی پذیرند.

چندین بازیکن قبلاً اعلام کرده اند که به جای اینکه فرصتی برای مریض شدن پیدا کنند ، فصل را می نشینند. در اینجا لیست در حال پخش از بازیکنان MLB وجود دارد که در سال 2020 مناسب نیستند.

مایک لیک ، RHP ، Diamondbacks

لیک اولین بازیکنی بود که گزارش داد که انصراف داده است. نماینده وی ، دنی هورویتس ، در بیانیه ای در 29 ژوئن گفت (در هر MLB.com) که لیک پس از صحبت با خانواده به تصمیم خود رسید. هورویتز گفت: “آنها عوامل بی شماری را مورد توجه قرار دادند كه بسیاری از آنها برای او و خانواده وی شخصی هستند.”

لیک ، 32 ساله ، حدود 5 میلیون دلار حقوق دارد ، مبلغی که او در برنامه 60 بازی برنامه ریزی شده MLB می گرفت. اگر پشتوانه D ، 18 میلیون دلار گزینه باشگاه خود را برای سال 2021 کاهش دهد و 5 میلیون دلار به وی پرداخت کند ، وی در خارج از فصل به یک عامل آزاد تبدیل می شود.

رایان زیمرمن ، 1B ، ملی

طولانی ترین بازیکن واشنگتن همچنین تصمیم خود را برای دوری از نگرانی های خانواده ذکر کرد.

زیمرمن در بیانیه ای گفت: “(G) شرایط خانوادگی ام را به وجود آورده ام – سه فرزند خردسال ، از جمله یک نوزاد تازه متولد شده ، و یک مادر در معرض خطر بالا – من تصمیم گرفته ام که در فصل 2020 شرکت نکنم.” در تاریخ 29 ژوئن توسط Nationals منتشر شد.

زیمرمن ، 35 ساله ، گفت که در حال بازنشستگی نیست ، اما او در مورد آینده بیس بال خود در سال 2020 نیز تصمیم نگرفته است. او پس از پیروزی ملی ها در سریال جهانی ، یک سال گذشته برای سال گذشته برگشته است. او قرار بود در فصل کوتاه 740،000 دلار درآمد ، قراردادهای بیس بال Cot.

جو راس ، RHP ، ملی

راس ، 27 ساله ، در تلاش بود تا شروع کننده شماره 5 واشنگتن باشد. اکنون ، او 555،556 دلار ، به ازای هر توت (یا تقریباً حداقل حقوق MLB) و 67 روز زمان خدمت او را از این کار ، فریب می دهد. واشنگتن پست خاطرنشان کرد که از دست دادن روزها واجد شرایط بودن آژانس آزاد راس پس از فصل 2022 خواهد بود.

مدیر کل ملی اتباع مایک ریزو در بیانیه ای گفت: “ما صددرصد از تصمیم آنها برای بازی در امسال حمایت نمی کنیم.”

ایان دزموند ، OF ، راکی

دزموند 34 ساله گفت یک پست اینستاگرام 29 ژوئن که او به دو دلیل از این امر چشم پوشی کرده است: تمایل به بودن در کنار خانواده (همسرش با فرزند پنجم خود باردار است) و دلهره بودن وی به عنوان یک مرد برادری بر اساس بی عدالتی های نژادی. وی گفت که از وقت مرخصی برای احیای بیس بال جوانان در زادگاهش Sarasota ، Fla استفاده خواهد کرد.

وی نوشت: “این همان کاری است که من می توانم انجام دهم.

تصمیم او برای او هزینه خواهد داشت 5.55 میلیون دلار ، برای هر تکهو زمان سرویس او هنوز یک سال دیگر به علاوه گزینه ای برای انجام قرارداد 5 ساله 70 میلیون دلاری خود دارد.

دیوید پرایس ، LHP ، داجرز

قیمت گفت: 4 ژوئیه که “به نفع من و سلامتی خانواده من است که من در این فصل بازی نکنم.” Dodgers در بهمن ماه گذشته با داد و ستد Red Sox ، Price ، Mookie Betts و پول نقد را بدست آورد. امسال قیمت نزدیک به 12 میلیون دلار حقوق از دست می دهد ، اما او هنوز هم در هر سال در سالهای 2021 و 2022 32 میلیون دلار بدهکار است.

تایسون راس ، RHP ، غول

برادر جو راس نیز در حال از دست دادن بازی نیست. قبل از شروع تمرین در تابستان ، تایسون راس یک بازیکن غیرورزشی با سان فرانسیسکو بود.

فلیکس هرناندز ، RHP ، Braves

نماینده هرناندز ، ویلفردو پولیدور ، 4 ژوئیه اعلام کرد که جانباز از نگرانی در مورد COVID-19 خودداری کرد. هنگام تعلیق تمرین بهار ، پادشاه فلیکس به عنوان بازیکن غیر فهرست کننده در یک نقطه چرخش رقابت می کرد.

نیک مارکاکیس ، OF ، شجاع

مدیر شجاع برایان اسنیتکر در تاریخ 6 ژوئیه اعلام کرد این که اتفاقی آتلانتا فصل را پشت سر بگذارد. ماركاكیس 36 ساله تا پایان فصل 2020 امضا می شود. (به روز رسانی: ماركاكیس 29 ژوئیه را اعلام كرد که او دوباره به بازی برگشت. ماركاكیس گفت: “گاهی اوقات ، همه ما تصمیمات عجولانه ای اتخاذ می كنیم كه کاملاً فكر نمی شود.”

Buster Posey ، C ، Giants

پوزی و همسرش دختران دوقلوی یکسانی را به تصویب می رسانند ، آنها صبح 10 ژوئیه را اعلام کردند. پوزي به عنوان يك احتياط بهداشتي ، فصل را خواهد نشست.

مایکل کوپچ ، RHP ، White Sox

White Sox در تاریخ 10 ژوئیه اعلام شد که Kopech در فصل 2020 شرکت نخواهد کرد.

جردن هیکس ، RHP ، کاردینال ها

با استناد به نگرانی های بهداشتی ، هیکس در 13 ژوئیه از فصل 2020 کنار رفت. هیکس از بازگشت جراحی تامی جان در سال 2020 زحمت کشید.

Kohl Stewart، RHP، Orioles

استوارت 31 ژوئیه از طریق تیم اعلام کرد که او تصمیم گرفته بود “شرکت را متوقف کند.” وی گفت: “افزایش خطر” عوارض COVID-19 به دلیل دیابت نوع 1 وی “همچنان نگران کننده است.” استوارت در این فصل در بازی بازی نکرده بود.

لورنزو قابیل ، OF ، آبجو

آبجو اول آگوست اعلام کرد که قابیل به آنها گفت که او باقیمانده فصل را کنار خواهد گذاشت. دیوید استارنس ، مدیر کل گفت: “ما از تصمیم لورنزو کاملاً حمایت می کنیم و استعدادهای او را در زمینه و رهبری در خانه باشگاه از دست خواهیم داد.” قابیل با بازگشت در سال 2021 ، دو سال و 32 میلیون دلار برای قراردادش باقی خواهد ماند.

ایسان دیاز ، 2B ، مارلینز

دیاز اول آگوست را در استوری اینستاگرام خود اعلام کرد که او دو ماه گذشته را از دست داده بود. دیاز نوشت: “این هفته سختی بود كه می دیدم بسیاری از هم تیمی های من به ویروس مبتلا شده اند و می بینند كه چقدر سریع شیوع می یابد.” بیش از نیمی از فهرست مارلینز در هفته گذشته در فیلادلفیا برای کرونا ویروس مثبت آزمایش کرد.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *