جوردن ابرل اهل جزیره یک گل بزرگ دیگر به ثمر رساند. شمارش 2OT بازی 6 در برابر رعد و برق را مجبور می کند

جوردن ابرل اهل جزیره یک گل بزرگ دیگر به ثمر رساند. شمارش 2OT بازی 6 در برابر رعد و برق را مجبور می کند


آره! آره! آره! … طعنه.

در سال 2017 ، جوردن ابرل عضوی از ادمونتون اویلرز بود و در 13 بازی موفق به زدن صفر گل در پلی آف شد. سه شنبه شب ، به ادمونتون بازگشت اما به عنوان عضوی از جزایر نیویورک ، رویاهای تیم کنونی استنلی خود را با برنده بازی 2-1 در وقت اضافه دو برابر زنده نگه داشت.

پس از بازی ابرل گفت: “پسران امشب سخت جنگیدند.” “بدیهی است که به ثمر رساندن این امتیاز و ادامه حرکت و دادن فرصت دوباره به خود در طی چند روز بسیار بزرگ است.”

جزایر جزیره در بازی 5 فینال کنفرانس شرقی مقابل خلیج تامپا با نتیجه 3-1 در بین هفت سریال برتر قرار گرفت. رایان پالوک دفاعی یخ – و خشکسالی 18 بازی – در اولین دوره بازی قدرت را شکست. در چارچوب وسط ، ویکتور هدمن کارها را گره زد و سپس امتیاز خاموش شد.

هر دو تیم در سومین تیم غاز زده اند ، بنابراین بازی به وقت اضافه کشیده شد. و بعد دیگری. و به نظر می رسید که انگار برای یک سوم پیش می رود تا اینکه کمتر از هشت دقیقه از دوره باقی مانده باشد. اندرس لی و ابرل با شلیک کوین شاتنکرک از تیم Lightning ، 2 بر یک شکستند. سپس کاپیتان جزایر پاس خود را به آبلر داد و آن را دفن کرد تا تیمش زنده بماند.

ابرل کاملاً توانایی گلزنی در خاک کانادا را دارد.

در سال 2009 در مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان IIHF در اوتاوا ، او 5.4 ثانیه مانده به تنظیم قانون “گل” را مقابل روسیه به ثمر رساند تا بازی نیمه نهایی مساوی شود. کانادا سرانجام در ضربات پنالتی پیروز شد – جایی که او نیز گل زد – و سپس در بازی مدال طلا مقابل سوئدی ها پیروز شد.

سال بعد ، در زادگاهش رجینا ، ساسك ، كانادا در بازی مدال طلا با نتیجه 3-3 با نتیجه 3 بر 3 مغلوب ایالات متحده شد. او در تساوی 2:49 دو گل به ثمر رساند تا کار را به تساوی بکشاند ، اما آمریکایی ها در وقت های اضافه به پیروزی می رسند.

ابرل با خنده و لبخند بزرگی گفت: “مطمئناً بزرگترین مورد در مدت زمان طولانی است.” “ابتدا باید فرصتی برای انجام این کار داشته باشید. این تیم سخت جنگیده است تا به جایی برسد که ما هستیم و کار ما تمام نشده است.”

باری تروتز ، سرمربی تیم در مورد گلزنی بزرگ در آبلر گفت: “من فکر می کنم این فقط رفتار اوست.” “او بعضی وقتها که گل نمی زند فشار زیادی به خودش وارد می کند. انتظارات زیادی از خودش دارد اما فکر می کنم او از آن لحظات لذت می برد.”

گل سه شنبه پس از گلدان 16 در طول فصل عادی ، ششمین گل پس از فصل ابرل بود. و گرچه ممکن است هیچ گل پلی آف برای نفت خیزان به ثمر نرساند ، اما او در 507 بازی برای تیم زادگاه ادمونتون 165 گل به ثمر رساند – و یک گل اصلی برای جزیره ای ها در راجرز پلاس بود که اتفاقاً سمیون وارلاموف ، دروازه بان دروازه بان ، با سبک و شادی جشن گرفت.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *