جتز مضرات بازی شماره 1 بازی Scheifele را بر روی متیو توکاکوک Flames متهم کرد

جتز مضرات بازی شماره 1 بازی Scheifele را بر روی متیو توکاکوک Flames متهم کرد


جت ها مرکز شماره یک مارک شایفل را در نخستین دوره حضور در دور مقدماتی انتخابی خود در برابر شعله های آتش در روز شنبه از مصدومیت تحتانی بدن از دست دادند. آنها گفتند متیو توكاچوك ، همزن كالگری مسئول است.

پس از اینکه او به سختی در تخته ها به تخته شد ، به محض اینکه Tkachuk او را ردیابی می کرد ، به Scififele کمک کرد تا از یخ موجود در ادمونتون کمک کند.

جت ها در دوره دوم اعلام شد که Scififele بر نمی گردد.

مارک شایفله به یخ کمک می کند.

NHL BRACKET: جدول رده بندی ، دانه ها ، پیش بینی های دور 1

شهرت توكاچوك از خستگی ، باعث شد افراد از این سؤال برآیند كه آیا او عمداً پای پایینی Scififele را با اسكیت بریده است یا خیر. جت ها مطمئناً فکر می کنند

ابتدا ، کاپیتان وینیپگ ، بلیک ویلر با Tkachuk که در هنگام اسکیت کردن دستکش خود را کنار می زد ، دعوا کرد تا دعوت را بپذیرد.

https://www.youtube.com/watch؟v=D9iwRA9p_Qg

سپس ، پاول موریس ، مربی جتز ، در مورد پست بازی اظهار كرد كه توكاكوك یك “ضربه ناخوشایند ، منزجركننده” ساخت كه می توانست به حرفه شایفل پایان دهد.

موریس گفت: “اوه ، عمدی بود.”

توكاچوك به خبرنگاران دربارg بازیگران پست گفت كه وی قصد صدمه زدن به شایفل را ندارد و این مصدومیت “تصادف” است. از کریستن اندرسون از کالگری خورشید و کالگری هیرالد.

شایفل 27 ساله در 71 بازی با وینیپگ در 71 بازی 73 امتیاز (29 گل ، 44 پاس گل) به ثمر رساند که بیشترین امتیاز را در این باشگاه با کایل کانر داشت. او اولین انتخاب پیش نویس جتس پس از انتقال حق رای دادن از آتلانتا در سال 2011 بود.

وینیپگ در دوره سوم هنگامی که وینگر پاتریک لائین دچار آسیب دیدگی مچ دست یا آرنج شد ، دچار یک ضربه دیگر شد.

موریس به خبرنگاران گفت که هر دو بازیکن با متخصصان دیدار خواهند کرد.

کلگری بازی 1 از بهترین های سری 5-1 را کسب کرد. بازی های 2 و 3 برای دوشنبه و سه شنبه تعیین شده است. برنده این سریال به بخش کنفرانس غربی بخش پلی آف جام استنلی می رود.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *