تد Cheeseman در مبارزات کمپ barnburner ، سام اگینگتون را شکست

تد Cheeseman در مبارزات کمپ barnburner ، سام اگینگتون را شکست


تد Cheeseman در مقابل سام رشت ، رقیب سبک وزن متوسط ​​بریتانیا ، سام اگینگتون ، تصمیمات یکدست و چشمگیر به دست آورد ، زیرا بوکس ساعت های بزرگ شنبه در یک بازی منحصر به فرد به انگلیس بازگشت.

به دنبال راه حلی برای ارائه ی دیدنی در حالی هستید که هواداران به دلیل وجود بیماری کرونور ویروس قادر به حضور در مسابقات ورزشی در انگلستان نیستند ، ادی هرن ، رئیس بوکس Matchroom اولین از چهار رویداد “مبارزه با کمپ” را در باغ کودکی پشت صحنه خود برگزار کرد.

زمینه های گسترده دفتر مرکزی Matchroom – که هنوز هم در خانه پدر و بنیانگذار شرکت هارن ، باری هارن – زمینه اصلی این طعم بوکس در عصر COVID-19 بود. این رویداد به طور مستقیم از DAZN پخش شد.

بیشتر: تیم های DAZN با قهرمانی مبارزات Bare Knuckle به مصاف هم می روند

آهنگ نیل الماس “کارولین شیرین” ، که مدت ها به عنوان سرود تک آهنگ برای شب های امضای بوکس انگلیس ساخته شده بود ، همراه با مجموعه ای از وسایل آتش بازی و ماشین های آتش به عنوان Eseseman و Egotton در هوای اسکس رونق گرفت.

دیوید دیامانته ، استاد مراسم ، در جریان مقدمات مقدماتی چیزی عقب نماند و مبارزان از این خواستگاری پیروی کردند ، و با قدم های عقب افتاده ، نادر بود در طی یک رابطه همه جانبه.

بوکس زره پوش Cheeseman در اوایل چرخش برگزار شد – قاطعانه ، بنابراین او گره های 116-113 (دو بار) و 115-114 را روی رده های گلزنی به دست آورد – و یک ضدحمله پررونق در ثانیه دوم ، اگینگینگتون (28-7) را با مشکل مواجه کرد.

اما دزدگیر بیرمنگام ، در دفاع از کمربند بین المللی IBF که سال گذشته با پیروزی خیره کننده مورد علاقه خانگی اورلاندو فیوردیگلیو در فلورانس به دست آورد ، در دورهای میانی ، جابجایی مشکی و قلابش از قایق چپ بیرون آمد و قایق چپ را با بینی خونریزی ترک کرد.

Cheeseman (16-2-1) دشمن خود را بار دیگر در مرحله یک هشتم شگفت انگیز کرد اما Eggington در مسابقه انگشت پا به انگشتان پا ذخایر باورنکردنی را نشان داد و نزدیک به توقف متوقف شده مورد نیاز او در مرحله هیجان انگیز دور 12 بود.

اما لندنی ها شلیک كردند و به محاصره یك خط سه پیروزی بدون برد پرداختند.

جیمز تنیسون ، رقیب سابق قهرمانی جهان ، در محوطه زیر پوش ، گاوین گووین را در شش بازی متوقف کرد تا عنوان خالی سبک وزن انگلیس را بدست آورد.

هفته آینده مبارزه با کمپین با عنوان درگیری فوق العاده WBC در وزن WBC بین قهرمان تری هارپر و ناتاشا جوناس المپیک 2012 عنوان می شود ، در حالی که این سریال با نمایش سنگین وزن بین دلیان هاوچه و الکساندر پووتکین در 22 آگوست به پایان می رسد.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *