بازی ویدیویی ‘Harry Potter’ PS5: تاریخ انتشار ‘Hogwarts Legacy’ ، پیش پرده ، آخرین جزئیات

بازی ویدیویی 'Harry Potter' PS5: تاریخ انتشار 'Hogwarts Legacy' ، پیش پرده ، آخرین جزئیات


بسیاری از طرفداران مشتاق مجموعه های معروف کتاب و فیلم “هری پاتر” بسیار هیجان زده هستند که به دنبال کشف یک بازی ویدیویی زیبا در دنیای باز هستند ، هرچند برخی به دلیل نویسنده J.K. رولینگ نظرات گذشته در مورد افراد تراجنسیتی.

همراه با کنسول بزرگتر پلی استیشن 5 در روز چهارشنبه ، برادران وارنر اعلام کرد که “Hogwarts Legacy” را در هر دو سیستم فعلی و نسل بعدی منتشر خواهد کرد. این شرکت همچنین تریلر گسترده تری را برای بازی بیش از دو دقیقه با جزئیات 4K ارائه داده است.

این موضوع باعث هیاهوی جامعه آنلاین “هری پاتر” می شود و برخی از افراد غیر بازیگر در نظر دارند هنگام انتشار عنوان کنسول تهیه کنند.

بیشتر: چرا تقریباً همه از “Madden 21” متنفرند

آنچه در مورد بازی جدید “هری پاتر” باید بدانید اینجاست:

بازی جدید “هری پاتر” چیست؟

براساس تریلر و اعلامیه مطبوعاتی برادران وارنر ، بازی ویدیویی جدید “هری پاتر” “میراث هوگوارتز” نام دارد.

تاریخ انتشار بازی “هری پاتر” PS5 چه زمانی است؟

  • تاریخ انتشار: گزارش شده اواخر سال 2021

پایان تریلر چهارشنبه “Hogwarts Legacy” نشان داد که قصد دارد این بازی را در سال 2021 منتشر کند ، اما این بازه زمانی بسیار گسترده است. تفاوت بین نسخه بهار و پاییز برای گیمرها قابل توجه است.

بلومبرگ در ماه ژوئن گزارش داد که عنوان اعلام نشده در اواخر سال 2021 منتشر خواهد شد ، به این معنی که احتمالاً بخشی از موج اول بازی های نسل بعدی نخواهد بود.

آیا ‘Hogwarts Legacy’ نیز در Xbox و PC وجود دارد؟

بله ، این بازی روی پلی استیشن 5 ، پلی استیشن 4 ، ایکس باکس وان ، ایکس باکس سری ایکس ، ایکس باکس سری اس و رایانه خواهد بود. هیچ کس از عمل RPG خارج نخواهد شد.

کدام استودیو در حال توسعه بازی “هری پاتر” است؟

“میراث هاگوارتز” توسط نرم افزار Avalanche تحت عنوان انتشارات Portkey Games در دست ساخت است. برادران وارنر دارای نرم افزار Avalanche هستند.

گرافیک ‘Hogwarts Legacy’ چگونه است؟

حداقل از تریلر موجود در زیر گرافیک بسیار خوب به نظر می رسد.

ترکیبی از قابلیت های فضای ذخیره سازی گرافیک و نسل بعدی به این معنی است که این باید حماسه ای در دنیای آزاد باشد فراتر از آنچه طرفداران بازی ویدیویی “هری پاتر” به آن عادت کرده اند.

https://www.youtube.com/watch؟v=1O6Qstncpnc

هزینه “میراث هاگوارتز” چقدر خواهد بود؟

کمپانی برادران وارنر هنوز قیمت “Hogwarts Legacy” را اعلام نکرده است ، اما احتمال دارد این قیمت برای کنسول های کنونی برای پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری یک گران تر باشد. در حال حاضر عناوین مختلفی از جمله “NBA 2K21” وجود داشته است که قیمت نسخه های 69.99 دلار را برای نسخه های بعدی اعلام کرده اند.

مردم درباره “میراث هاگوارتز” چه می گویند؟

واکنش به اعلامیه بازی در شبکه های اجتماعی متفاوت بود – به نظر می رسید تقریباً همه فکر می کردند خود بازی فوق العاده به نظر می رسد ، اما سوال کردند که آیا خرید این عنوان اخلاقی است؟

نویسنده “هری پاتر” جی.کی. رولینگ سخنان جنجالی بر زبان آورده است که بسیاری از مردم آن را ترنس هراسی می دانند. رولینگ به طور قابل توجهی از تولید بازی کاهش اقتصادی چشمگیری می یابد. در واقع توسعه دهندگان چنین کرده اند گزارش شده است که توسط اقدامات رولینگ لرزیده است.

در اینجا مجموعه ای از واکنش های روز چهارشنبه شبکه های اجتماعی و بررسی تریلر وجود دارد:Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *