بازیکنان ستاره “آخرین فرصت یان نت” در حال حاضر کجا هستند؟

بازیکنان ستاره "آخرین فرصت یان نت" در حال حاضر کجا هستند؟


فصل 5 سریال تلویزیونی “Last Chance U” Netflix در اینجا قرار دارد و ادامه زندگی خود را در مورد مزخرف کردن زندگی بازیکنان فوتبال کالج جوان ادامه می دهد.

آخرین فصل به کالج لانی برای سال آخر فوتبال کالج در این سریال منتقل می شود. در سال 2021 ، “Last Chance U” روی بسکتبال کالج تمرکز خواهد کرد. ما در دو فصل اول نمایش ، بازیکنان ، مربیان و کارکنان دانشکده عمومی East Mississippi را شناختیم. سپس با مربی جیسون براون در کالج استقلال کانزاس برای فصل 3 و 4 آشنا شدیم.

بیشتر: بازیکنانی که هرگز آنها را نمی شناختید به EMCC رفتند

از آنجا که به فصل 5 می رویم ، احتمالاً تعجب خواهید کرد: بازیکنانی که در چهار تکرار قبلی “آخرین فرصت شانس” ستاره بازی کرده اند کجا هستند؟

فصل 1: EMCC

رونالد اولی ، DT

خط دفاعی قابل اعتماد در سال 2016 برای برنامه FCS Nicholls State بازی کرد و 41 تکل (6.5 برای باخت) و دو کیسه ثبت کرد. به وی آزادی داده شد ، اما نتوانست جایی برای رقابت در سطح FBS پیدا کند ، بازگشت به نیکولز برای آخرین فصل حضور در سال 2018. وی در 12 بازی بازی کرده و 13.5 حلقه برای از دست دادن ، 5.0 کیسه و دو بازی برگشت ناخوشایند بازی کرده است. او ناشناخته رفت ، اما در پایان به تمرین تیم اوکلند رایدر رسید. او همانطور که در سریال “ضربات سخت” HBO اسیر شده بود ، از این تیم جدا شد. اولی بود امضا شده توسط تورنتو آرگونaut های CFL در سال 2020.

جان فرانکلین سوم ، QB

پشتیبان QB پشتیبان EMCC در فصل 1 ، جان فرانكلین در آخرین بازی فصل 2015 (291 یارد و شش تاچ لمسی) از نمایش فوق العاده خود استفاده كرد تا جایگاهی در فهرست آوبورن بگذارد. او برای ببرها تأثیر کمتری داشت ، اما با این وجود 14 پاس از 26 پاس برای 204 یارد و یک ضربه محکم و ناگهانی در حالی که برای 430 یارد و دو امتیاز می توانست تکمیل کند. فرانکلین برای سال 2017 به FAU منتقل شد و تکمیل 1 از 2 پاس برای 49 یارد و با عجله 229 یارد و دو تاچ لمسی را انجام داد. متأسفانه برای فرانکلین ، او ممکن است در بوک راتون به بهترین وجه به یاد بیاورد پرتاب توپ قبل از عبور از خط هدف بعد از یک مدت طولانی. او از FAU ناشناخته خارج شد اما از آن زمان به بعد با شیكاگو خرس NFL به دفاعی بازگشت. او در لیست سالن Buccaneers به ​​عنوان پشتیبان کرنر در سال 2020 است.

گری مک کری ، OLB

مک کری مانند جان فرانکلین در سال 2016 پرش را از EMCC به یک برنامه موفق FBS برد. بر خلاف فرانکلین ، با این حال ، مک کری فقط در دو بازی در لوئیزویل (علیه شارلوت و ایالت سی سی ایالت) ظاهر شد و هیچ گزارشی را ثبت نکرد. برای او در سال 2017 خیلی بهتر نبود ، زیرا او 4 بازی در زمان محدود بازی انجام داد – بیشتر این تیم در تیم های ویژه بود. او قبل از مصدومیت شانه خود مقابل ایالت ایندیانا در سال 2018 دو بازی انجام داد و بقیه فصل را از دست داد. او هست ذکر شده به عنوان یک دانش آموز درجه در فهرست سال Louisville’s 2019.

ویت رابرتز ، QB

رابرتز که مبتدی EMCC در سال 2015 بود ، هیچ پیشنهادی از مدارس بخش I دریافت نکرد ، در عوض پیاده روی در ایالت می سی سی پی بود. از او انتظار نمی رفت که برای یک شغل رقابت کند ، درعوض او برای شروع یک کار مربیگری شروع به کار کند. بعداً بولدوگ ها بر روی نیک فیتزجرالد به عنوان تماس گیرنده سیگنال مستقر شدند ، هرچند که رابرتز حداقل در فهرست 2016 بود. در سال 2017 چنین نبود. طبق گزارشی از ماه مه 2018 از AthlonSports، رابرتز در دسامبر سال 2017 ازدواج کرد ، مدرک خود را آنلاین گذراند و شغلی را در یک کارخانه فولاد در کلمبوس ، خانم دراز دارد.

دی جی. قانون ، RB

دی جی. قانون پیش از سال 2016 با UAB امضا کرد و در اردوی تمرینی حضور یافت و بیل کلارک ، مربی بلیزارر را تحت تأثیر قرار داد. اما آسیب دیدگی زانو ناخوشایند باعث شد او در سال 2016 تحت عمل جراحی قرار بگیرد و “از دستش برود” (از آنجا که UAB در آن فصل بازی نکرد ، هیچ واجد شرایط بودن را از دست نداد). از او انتظار می رفت نقش مهمی در بازی Run Blazers در سال 2017 بازی کند ، اما دیگر با این برنامه همراه نیست. کلارک ارعاب کرده بود بخاطر مبارزات دانشگاهیوی افزود ، وی با Law کار می کرد تا قدم بعدی خود در فوتبال را مشخص کند: “آیا این NAIA است یا کانادا؟”

بیشتر: فصل چهارم ‘Last Chance U’ – جذب جیسون براون و فاجعه بار 2018

فصل 2: ​​EMCC

اشعیا رایت ، RB

رایت و برادر بزرگترش ، کامیون پاتریک ، هر دو شهرت “Last Chance U” در سپتامبر 2017 دستگیر شدند و متهم به قتل جنایی در رابطه با قتل خاشقچی در Alcoa ، تن است. پاتریک در بلومینگتون ، هندوستان ، دستگیر شد و پس از عدم موفقیت در ادامه تحصیلات خود در دانشگاه ، به دلیل چند مصدومیت ، دانشجو بود. یک قاضی اتهامات علیه پاتریک را رد کرد و بعداً رایت به توافق رسیدگی به توافق رسیدند تا اتهاماتش کاهش یابد وی به جرم تسهیل سرقتهای سنگین مقصر شناخته شد و پنج سال مشروط و مدت زمان خدمت را دریافت کرد.

رایت بعد از فصل 2016 EMCC را برای ثبت نام در غرب جورجیا ترک کرد (جایی که بعداً انصراف داد). از ژوئیه سال 2019 ، او است بازی فوتبال نیمه حرفه ای با آلیاژهای Alcoa لیگ مستقل فوتبال آمریكا.

بروکس شانون ، ویرجینیا

انتظار می رفت که شانون بخش بزرگی از بازی عبور EMCC Lions در فصل 2 باشد – تا اینکه با دیو امضا کند. مدرسه دوم جورجیا غربی در ژانویه. شانون در 11 بازی برای گرگ ها بازی کرد ، 16 برد صید برای 258 یارد و یک بازی برگشت در یک فصل 8-3.

داکوتا آلن ، LB

آلن پس از اتهام سرقت درجه دو ، از تگزاس تکنیک لگد شد. او در سال 2016 در EMCC یک ستاره محکم شد و به شیرها در رکورد 11-1 کمک کرد. او بعداً تحت مربیگری كلیف كینگزبوری به لوبوك بازگشت ، كه اعتماد وی به آلن در سال 2017 بسیار زیاد بود. او با 102 ضربه ، دو کیسه و دو رهگیری تیم را هدایت کرد. او 60 تکل (5.5 برای از دست دادن) ، دو ضربه ناخوشایند ، یک بازیابی اشتباه و یک ضربه محکم و ناگهانی در سال 2018 کسب کرد. وی در هفتمین دوره از پیش نویس NFL 2019 توسط لس آنجلس رام طراحی شد. در ژوئن امضای معامله چهار ساله.

دآندر جانسون ، QB

دومین بازیکن خط حمله ایالت فلوریدا برای عزیمت به EMCC ، جانسون پس از اخراج به دلیل ضرب و شتم یک زن در یک نوار ، یک سال را در اسکوبا ، خانم ، گذراند. او بعداً به فلوریدا اقیانوس اطلس (دوباره به دنبال رهبری فرانکلین) عزیمت کرد و در آنجا بیشتر فصل 2017 را در حاشیه ای سپری کرد تا با عوارض ناشی از لخته های خون در بازوی او. وی در سال 2018 در شش بازی انجام داد و 339 یارد کل و سه تاچ کامل در بازی های قبلی داشت اعلام قصد خود را برای انتقال.

ویجی میلر ، QB

میلر ، نفر دوم رده دوم فصل 2 ، به طور خلاصه در MLB به عنوان بخشی از تیم لیگ جزئی San Diego Padres بازی کرد. وی در چهاردهمین دوره از پیش نویس MLB 2017 انتخاب شد. او در سال 2018 به EMCC بازگشت و به تیمی که در یک فصل 12-0 که در 5 بازی بازی کرده بود ، کمک کرد ، برای 851 یارد و هشت ضربه لمسی به دو مسابقه برخورد کرد. او همچنین برای 166 یارد و چهار تاچ لمس کرد.

Chauncey Rivers ، DT

رودخانه ها پس از دستگیری های مربوط به ماری جوانا از گرجستان آمده اند. او وقت خود را در EMCC به پایان رساند و به ایالت می سی سی پی منتقل شد ، جایی که به دلیل غیرقابل انتخاب بودن آکادمیک مجبور شد فصل 2017 را کنار بگذارد. وی در هر 13 بازی در سال 2018 ، بخشی از یک خط دفاعی غالب است که دو بازیکن را به مرحله اول پیش نویس NFL 2019 ارسال کرد. او با ضربات برای باخت در رده ی پنجم جدول قرار گرفت و 2.5 کیسه داشت که در مجموع 24 بازی با چند ضربه در 9 بازی مختلف به دست آورد. او هست در فهرست رسمی 2019 ایالت می سی سی پی ذکر شده است.

بیشتر: بازیکنان ICC که آن را به NFL رسانده اند

فصل 3: کالج جامعه استقلال

ملک هنری ، QB

هنری سومین کارگردانی بود که ایالت فلوریدا را برای کالج جامعه ترک کرد ، اگرچه در انتخاب استقلال بیش از EMCC از فرانکلین و جانسون فاصله گرفت. جیسون براون ، سرمربی هنری و ICC در فصل 2017 اختلافات زیادی را به دنبال داشت ، او با بیان اینكه او احساس می كرد “بهتر از این” است. او فصل را با تقریباً 1300 حیاط عبوری و 10 بازی لمسی به پایان رساند.

علیرغم تحقق شرایط دانشگاهی خود در سال 2017 ، هنری هرگز پیشنهادی را از مدرسه Power 5 انتخاب نکرد. او در سال 2018 به ICC بازگشت ، تنها در دو بازی بازی کرد و 19 بازی از 43 پاس را برای 247 یارد ، یک لمس و سه ضربه انجام داد. او در ژانویه به عنوان پیاده روی به نوادا منتقل شد و هست در لیست رسمی 2019 تیم ذکر شده است.

کارلوس تامپسون ، WR

تامپسون در فصل 3 نقطه مهمی بود که پس از مبارزات اولیه و چندین درگیری با براون وارد این تیم شد. او 48 پاس برای 544 یارد و سه بازی برگشت در استقلال در سال 2017 بدست آورد. از آنجا که صلاحیت پنج سال حضور در بخش I در لیگ برتر بود (او در سال 2013 برای تگزاس تکن بازی کرد) وی واجد شرایط دریافت پیشنهاد از این سطح بازی نبود. در عوض وی با برنامه Division II میسوری وسترن امضا کرد در آنجا ، او فصل 17 لیگ را با 17 برد و دریافت 261 یارد در رده سوم این تیم به پایان رساند. او همچنین برای 183 یارد 10 ضربه و 14 ضربه برای 240 یارد برگشت. او تصمیم گرفت فصل ارشد خود را پشت سر بگذارد آماده شدن برای پرش به NFL.

راکیم بوید ، RB

استخدام سه ستاره سابق در تگزاس A&M که در سال 2016 به دلیل مسائل دانشگاهی این رشته را ندیده است. او برای شروع موقعیت عقب نشینی دزدان دریایی نبرد کرد و در نهایت از رقابت خود دور شد و به 1211 یارد و 14 لمس حمله کرد. او در پایان فصل با آرکانزاس امضا کرد. بوید بعد از انتقال به آرکانزاس در سال 2018 ، بازی در 12 بازی ، شروع 8 بازی و پایان فصل با 734 حیاط سرعتی و دو تاچ لمسی ، تأثیر فوری گذاشت. وی همچنین 23 پاس برای 165 یارد گرفت. او هست فهرست شده در فهرست نامه آرکانزاس 2019 است.

کینگستون دیویس ، RB

نقل و انتقالات میشیگان امیدوار بود بعد از برخورد با مصدومیت و نداشتن وقت بازی با ولورینز ، استقلال بیشتر به نظر برسد. با این حال او در استقلال با مشکلات امنیتی توپ گرفتار شد و در نهایت این برنامه را ترک کرد و احساس کرد یک سال در آنجا تلف شده است. او در سال 2018 با UAB امضا کرد و در این فصل 22 بازی در 88 مسابقه و دو تاچ لمسی ثبت کرد. وی در ماه نوامبر پس از تحویل تعلیق پس از مسئله رفتار دانشجویی در ماه سپتامبر ، از فهرست تیم حذف شد. او در ماه دسامبر به خاطر همین واقعه دستگیر شد ، طبق گزارش مواجه با اتهامات خشونت خانگی و خفه شدن.

اممیت گودن ، DT

گودن یکی از بهترین بازیکنان دفاعی استقلال بود و در سال 2017 81 ضربه و یک ساک به دست آورد. او در اواخر بازدید ها و خطاهای شخصی در استقلال یک ضرب و شتم داشت ، هرچند که ظاهراً این یک پنالتی به اندازه کافی برای تنسی نبود که او را امضا کند. در پایان فصل گودن بازی در هر 12 بازی برای Vols در سال 2018 ، ثبت یک شروع. او فصل را با 33 برخورد و هفت تکل برای باخت (سومین امتیاز بالای تیم) به پایان رساند. او هست به عنوان یک ارشد در فهرست 2019 تنسی ذکر شده است.

بابی بروس ، LB

بروس ، بازیکن با استعدادی که در استقلال چندین موضوع آکادمیک و رفتاری داشت ، در ژوئن سال 2018 دستگیر شد و به اتهام سرقت در رابطه با یک حادثه در ماه مه قبلی دستگیر شد ، هرچند دادستان ها در ماه دسامبر اتهامات علیه وی را کنار گذاشتند. بروس برای بازی در ICC در سال 2018 بازگشت اما از این تیم جدا شد. طبق گزارش وی با تیم فوتبال آرنا فوتبال مناته نپتون امضا شد در ماه آوریل.

کری باکماستر ، OL

باکماستر استقلال را به عنوان ابزاری برای فرار از زندگی خانگی که مادرش را در زندان دید و پدر در حال استفاده از مواد مخدر بود ، استفاده کرد. وی در فصل 3 با پدر خود رابطه نزدیکی برقرار کرد و برای انتقال به برنامه Division II وست تگزاس A&M ، در جایی که در لیست قرار دارد ، بر مصدومیت در شانه راست غلبه کرد. فهرست لیست تیم 2019.

سایر ثبت نام های قابل توجه از بازیکنان فصل گذشته “Last Chance U”

بازیکن موقعیت آمار ICC شغلی مقصد انتقال
کالوین جکسون جونیور WR 25 پذیرش ، 381 یارد ، 4 TD ایالت واشنگتن
براندون بی QB 60.9 درصد اتمام ، 353 یارد ، 1 TD ، 2 Ints Boise State (پیاده روی)
تراموندا مور OL سه بازی انجام شد اوکلاهما (بعداً برکنار شد)
دی جی ویلیامز DB 56 قلاب ، 2 کیسه ، 1 FF ، 2 FR ایالت یوتا
دلیک آبرامز DB 60 حلقه ، 3 INTS ، 1 FR کلرادو
ری بوفورد DB 18 حلقه ، 2 FF ، 6 PBU ایالت نیومکزیکو
جمال اسکات RB 79 تلاش ، 363 یارد ، 7 TD ایلینویز شرقی

جیسون براون ، مربی

براون دیگر در کالج استقلال مربیگری نمی کند. وی در یک مقطع با هشت فقره جرم “به اتهام سرقت هویت یک وکیل در تلاش برای خاموش کردن روزنامه های محلی” روبرو شد. به خورشید پارسون. اگرچه براون اتهامات مربوط به توییتر را تکذیب کرد ، “ظاهراً یک روزنامه در کانزاس داستانی در مورد من به اتهام مجرمانه نوشت. این برای من نیز خبری است. پس لطفا قضاوت خود را به خودتان بسپارید. من مشکلی نکرده ام این بوی انگور ترش و مجموعه ای است! هیچ کس با من تماس نگرفته است که وکلای من از اینجا آن را بگیرند! “

جرمین جانسون ، LB

جانسون همیشه در “آخرین شانس U” بازیکن برجسته نبود ، اما وی در حالی که در ICC حضور داشت ، چشم انداز شماره یک JUCO (در هر 247 کامپوزیت ورزشی) را کسب کرد. جانسون به تعهد خود به جورجیا پایان داد و در سال 2019 بازی کرد.

ملک هنری ، QB

هنری در فصل 4 دوباره برگشت ، اگرچه او به عنوان چپ قهوه ای ICC را ترک کرد. هنری که به خوبی سفر کرده بود به نوادا رفت و در سال 2019 دو بازی را آغاز کرد. هنری 42 پاس از 78 (53.8) پاس را برای 593 یارد به پایان رساند در حالی که یک ضربه ایستگاهی را به چهار رهگیری زد. او به عنوان پیاده روی به نوادا پیوست ، اما دیگر در این تیم حضور ندارد. وی پس از ترم بهار در نوادا ثبت نام نکرده و در فهرست بازی های فوتبال ثبت نشده است. او در حال حاضر در هیچ جایی بازی نمی کند.

جردن “جی” جونز ، QB

فصل جونز در ICC همانطور که برنامه ریزی شده مربی براون در اواسط فصل بود ، انجام نشد. در پایان “Last Chance U” گفت جونز در حال تغییر مواضع آزاد و حرکت به سمت گیرنده در سطح بخش 1 است. هنوز مشخص نیست که جونز در سال ۲۰۱۹ به پایان رسید یا در حال حاضر کجا ایستاده است.

بابی بروس ، LB

بعد از اینکه اعتبار فصل 3 گفت ، بروس در فصل 4 بازگشت ، “بابی بروس در حین استراحت تابستان به دلیل سرقت دستگیر شد. انتظار نمی رود او در استقلال برگردد.” در مورد اتفاقی که بعد از پایان فصل رخ داد ، بروس در فوتبال A-League ، یک لیگ فوتبال عرصه بازی ، به پایان رسید. بروس برای Manatee Neptunes بازی کرد. هنوز مشخص نیست که آیا Neptunes هنوز هم در جریان است زیرا همه حساب های A-League از سال 2019 غیرفعال شده اند.

Chance Main، DE

ماین در حال حاضر برای دانشگاه The Incarnate Word بازی می کند. از وب سایت آنها: “بازی در 10 بازی و 5 بازی آغاز شده است. 28 ضرب و شتم ثبت نام کرده و 12 پاس بدون احتمالی و 16 پاس گل داده … یک تیم 11.5 ضرب و شتم را برای از دست دادن 38 یارد ، از جمله 2.5 کیسه برای 15 یارد ، ضبط کرد … همچنین 5 شکست پاس و یک ضربه پنالتی را ضبط کرد … 8 بار در مسابقات SFA بهترین فصل را داشت … 3 بار خط مقدماتی 5 بار برای از دست دادن داشت ، ابتدا مقابل لامار (برای 10 یارد) و سپس در SFA (برای 15 یارد). “

کیلون دیویس ، دی

دیویس در حال حاضر در ایالت آرکانزاس بازی می کند ، جایی که در سال 2019 با کمبود بازی انجام داد. دیویس در 9 بازی ظاهر شد و در هفت بازی از آنها یک خط مقدم ثبت کرد.

Markiese King ، WR

کینگ متعهد شد که در دانشگاه لامار بازی کند اما واجد شرایط بازی در سال 2019 نبود. او هنوز هم به دنبال بازگشت به زمین فوتبال برای سال 2020 است.

فصل 5: کالج لانی

Nu’u Taugavau ، OL

تاگاوائو بورسیه ای از ایالت موری دریافت کرد.

Rejzohn Wright ، CB

رایت پیشنهادی از ایالت اورگان را پذیرفت.

دیور واکر اسکات ، WR

واکر اسکات در دانشگاه هاوایی شرکت خواهد کرد و به عنوان پیاده روی بازی خواهد کرد.

RJ Stern ، WR

اشترن پیشنهاد بورس تحصیلی را از دانشگاه Tusculum تنسی امضا کرد.

جان پر ، مربی

پرتو در کالج لانی باقی خواهد ماند.

.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *