انتخاب لورنزو قابیل پیام را به ستاره های دیگر می فرستد: با کشتی MLB پایین نروید

انتخاب لورنزو قابیل پیام را به ستاره های دیگر می فرستد: با کشتی MLB پایین نروید


لورنزو قابیل ، کارخانه سازنده آبجوسازی در سال 2020 با MLB در سال 2020 انجام می شود نتایج آزمون مثبت مثبت COVID-19 در سازمان کاردینالز ساعاتی قبل از اینکه تیم وی قرار بود با سنت لوئیز به مصاف هم بپیوندد.

قابیل اعلام کرد که از فصل کناره گیری می کند و بهترین بازیکن تاریخ برای تصمیم گیری است. او به طور منطقی تصمیم گرفت كه سلامت وی ​​از اهمیت بیشتری برخوردار باشد تا یك كارزار سیرك كه می تواند كاملاً در هفته آینده فسخ شود.

او از اولین بازیکنی که امسال از بیس بال دور می شود فاصله دارد – ایزان دیاز همان روز دوم مارلینز همین شنبه را انجام داد – اما قد و قامت او به عنوان دو بار برنده All-Star ، برنده دستکش طلایی و قطعه اصلی یک مدعی پلی آف ، انتخاب میانسال خود را انجام می دهد. یک نقطه عطف احتمالی دیگر در مارپیچ نزولی فصل.

بیشتر: مارلین ها به دلیل عدم پیروی از پروتکل های COVID-19 تحت آتش سوزی قرار گرفته اند

نامزد چند ساله MVP Mike Trout ، تقریباً تصمیم گرفت تا این فصل را قبل از تولد فرزندش بازی نکند. او با خواستگاری برای فرشتگان در روز افتتاحیه ، او به مشروعیت برنامه 60 بازی MLB کمک کرد. هرچند ستارگان پیشگویی مانند قابیل به سمت دیگر حرکت می کنند ، اما ستاره ها می توانند به تخلیه کمپین بپیوندند.

یک گزارش روز جمعه از MLB اظهار داشت که از هفته گذشته 29 آزمایش COVID-19 مثبت صورت گرفته است که اکثر آن ها در رده های مارلین قرار گرفته اند.

طبق گزارش ها ، کمیسر روب منفرد به انجمن بازیکنان MLB گفت که قصد دارد در صورت عدم شمارش موارد در روند اشتباه روند بازی را لغو کند. برترین بازیکنان لیگ می توانند به انتخاب وی برای او کمک کنند.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *