اظهارات “لغو فرهنگ” سناتور کلی لوفلر با هدف بازیکنان WNBA مزخرف است

اظهارات "لغو فرهنگ" سناتور کلی لوفلر با هدف بازیکنان WNBA مزخرف است


بازیکنان WNBA در حال آزادی بیان خود هستند. از نظر سن سن كلی لوفلر در جورجیا ، این بدان معنی است كه آنها بخشی از “فرهنگ لغو” هستند.

پیش از بازی های سه شنبه ، تعدادی از بازیکنان پیراهن های “رأی Warnock” را در حمایت از روحانی رافائل وارنوک ، که در ماه نوامبر در انتخابات ویژه ای در حال انتخاب لوفلر برای کرسی مجلس سنا است ، می بینند.

بیشتر: لبرون جیمز امیدوار است که اعتراضات “پای ما را بر روی گاز” برای تغییر نگه دارد

لوفلر ، صاحب نام رویا ، ماه گذشته نامه‌ای را به كتیسی انگگلبرت كمیسر WNBA نوشت كه در آن مخالفت خود را با جنبش Black Lives Matter و تبلیغ لیگ از پیامهای عدالت اجتماعی در دادگاهها و پیراهنها اعلام كرد. رویا رو به جلو الیزابت ویلیامز به رامونا شلبورن ESPN گفت اینکه بازیکنان پیراهن های “رای دادن وارنوک” را به طور عمومی بحث می کردند زیرا “برای تغییر مؤثر ، باید تغییر سیاست ایجاد شود. بنابراین اگر می خواهیم اینجا بنشینیم و درباره خواستار اصلاح عدالت صحبت کنیم ، بخشی از این اطمینان است. که ما مقامات رسمی داریم که آن را می فهمند. “

ویلیامز به شلبورن گفت: “من فکر می کنم وقتی همه این مسائل با او اتفاق افتاد ، ما نمی خواستیم احساس کنیم که پیاده هستیم.” “ما فقط می توانیم آنچه را که لیگ انجام می دهد کنترل کنیم [in regard to Loeffler]و بنابراین برای ما ، ما می خواستیم که این بزرگتر از این باشد.

“این نوع موضوع این فصل بوده است. بنابراین ما می خواستیم مطمئن شویم که هنوز می توانیم تمرکز خود را بر جنبش عدالت اجتماعی نگه داشته و به اندازه کافی خنده دار ، جناب وارنوک کسی است که از همه آنچه پشتیبانی می کنیم حمایت می کند و فقط اتفاق می افتد که در حال اجرا است.” در آن صندلی. بنابراین واقعاً خوب کار کرد. “

Sue Bird ، نگهبان طوفان ، که ویلیامز در ابتدا به پیشنهاد پیراهن خود اعتقاد داشت ، به هالی رووی ESPN گفت که پوشیدن پیراهن “رای دادن وارنوک” برای بازیکنان WNBA داوطلبانه است ، اما “همیشه عالی است که متحد شوید.”

برد گفت: “فکر می کنم همه ما با هم کار کردیم.” وی گفت: “ما لیگ است که بیش از فقط بسکتبال است و ما فکر می کنم یکی از مواردی که برای ما بسیار مهم است رأی دادن است. فکر می کنم این فقط یک راه عالی برای اتصال آن نقاط بین عدالت اجتماعی و بیرون رفتن و رأی دادن است. “

در پاسخ به بازیکنان WNBA که از وارنوک حمایت می کنند ، لوفلر بیانیه ای صادر کرد، که او را به عنوان “فرد سیاسی خارجی و بازرگان محافظه کار” معرفی کرد.

لوفلر گفت: “این فقط اثبات بیشتری است که می گوید فرهنگ لغو خارج از کنترل می خواهد هر کسی که مخالف آنهاست را خاموش کند.” “واضح است که لیگ بیشتر از بسکتبال به سیاست بازی علاقه دارد و من در کنار آنچه که در ژوئن نوشتم ایستاده ام.”

لوفلر سپس بار دیگر موضع خود را در برابر جنبش BLM مجدداً اعلام كرد ، گفت كه این امر “ایده های بنیادی” مانند “دفاع از پلیس و فرسایش خانواده هسته ای” را ترویج می كند. (احتمالاً لوفلر به این بخش از بخش اشاره دارد) بخش “آنچه ما اعتقاد داریم” در وب سایت BLM: “ما نیاز به ساختار خانواده هسته ای مقرر در غرب را با حمایت از یکدیگر به عنوان خانواده های گسترده و” روستاهایی “که به طور جمعی از یکدیگر به ویژه فرزندان ما مراقبت می کنند ، مختل می کنیم تا حدی که مادران ، والدین و فرزندان راحت باشند.”

به طور واضح و روشن ، لوفلر “لغو” نمی شود. او نظر خود را ابراز کرد و بازیکنان WNBA نیز همین کار را انجام می دهند. اگر آنها از كاندیدای مختلف حمایت كنند ، این بدان معنا نیست كه لوفلر ناگهان از رأی گیری خارج شده است.

در حقیقت ، با وجود بازیکنان WNBA خواستار برکناری لوفلر به عنوان مالک مشترک رویای ، ماه گذشته انگلیس اظهار داشت که لوفلر مجبور نخواهد شد سهم خود را از حق رای دادن بفروشد. بنابراین لوفلر جایگاه خود را در این سازمان ، کرسی مجلس سنا یا توانایی سخنرانی درمورد موضوعاتی که برایش مهم است ، از دست نداده است.

همانطور که غالباً در این شرایط اتفاق می افتد ، کلمه “لغو شده” به راحتی می تواند با “روبرو شدن با پیامدهای اقدامات وی” جایگزین شود. بازیکنان WNBA با لوفلر موافق نیستند ، بنابراین دیگران را تشویق به رای دادن به او نمی کنند. آنها خود را با نامزدی که دارای نظرات مشابه است ، تراز می کنند.

این “لغو فرهنگ” نیست. این فقط آمریکا است.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *