آیا جارویس لندری پنجشنبه شب بازی می کند؟ به روزرسانی های آسیب دیدگی فانتزی برای Bengals-Browns

آیا جارویس لندری پنجشنبه شب بازی می کند؟ به روزرسانی های آسیب دیدگی فانتزی برای Bengals-Browns


جارویس لندری طی چند سال گذشته کاملاً ثابت قدم بوده است. او TD زیادی نمی گیرد ، اما گیرنده Browns همیشه تهدید قابل اعتماد PPR بوده است. او در هر شش فصل خود حداقل 81 مورد ضبط را ثبت کرده است و هفته گذشته ظاهر خوبی داشت و برای 61 یارد پنج پاس دریافت کرد. با این حال ، سوالی در مورد اینکه آیا او پیش از یک مسابقه فوتبال پنجشنبه شب با بنگال ها بازی خواهد کرد ، وجود دارد. لندری با آسیب دیدگی مفصل ران مواجه است و به طور رسمی برای بازی سوال برانگیز است. دانستن اینکه آیا او فعال خواهد بود یا نه دشوار است ، بنابراین دارندگان فوتبال فانتزی و بازیکنان DFS باید قبل از تصمیم گیری در مورد لندری ، شروع به کار یا نشستن را در وضعیت فعال / غیرفعال او بررسی کنند.

ما پیش از بازی Browns-Bengals به روزرسانی خواهیم کرد و درست تا زمان انتشار گزارش رسمی غیرفعال در حدود ساعت 6:50 بعد از ظهر. پنجشنبه شب ET برای اخبار فانتزی بیشتر ، ما را در توییتر دنبال کنید SN_Fantasy.

رتبه های هفتگی 2 PPR:
کواربک | دویدن به عقب | گیرنده عریض | پایان محکم | D / ST | لگد زدن

آیا جارویس لندری پنجشنبه شب بازی می کند؟

لندری به عنوان غیر شرکت کننده در تمرین روز سه شنبه ذکر شد ، طبق وب سایت رسمی براونز، قبل از ورود به جلسه محدود چهارشنبه. این خبر خوبی است که به نظر می رسد وضعیت لندری در مسیر درستی قرار دارد ، اما لزوما به معنای بازی او نیست.

از آنجا که براون ها در اوایل فصل در یک هفته کوتاه بازی می کنند ، آنها می توانند لندری را بنشینند و اطمینان حاصل کنند که وی هفته سوم سالم خواهد بود. این یک هفته استراحت کامل به او کمک می کند تا به مفصل ران دردسر ساز خود کمک کند بنابراین یک مشکل در پایین خط باشد. اساساً ، اگر زمانی برای کلیولند بود که برای انجام یک بازی برای جلوگیری از آسیب دیدگی ، لندری را بنشیند ، این تمام می شد.

بیشتر TNF: DK مرحله نهایی مسابقات

برعکس ، می توان استدلال کرد که لندری می تواند پنجشنبه شب بازی کند ، زیرا پس از آن 10 روز کامل بین بازی ها خواهد داشت. مشخص نیست که براون ها و لندری کدام گزینه را انتخاب می کنند زیرا مشخص نیست میزان دقیق آسیب دیدگی لندری چیست.

هفتگی 2 رتبه بندی استاندارد:
کواربک | دویدن به عقب | گیرنده عریض | پایان محکم | D / ST | لگد زدن

اگر لندری در برابر بنگال ها پیروز شود ، می توان به عنوان یک مدل WR3 ​​پیشرفته در یک مسابقه عالی اعتماد کرد. در فرمت های PPR ، او می تواند به محدوده WR2 برود زیرا باید در صف باشد تا پاس های زیادی را بدست آورد ، به خصوص اگر بنگالی ها بر روی کاهش سرعت اودل بکهام جونیور و بازی در حال اجرا برای براون ها تمرکز کنند.

اگر لندری این بازی را از دست بدهد ، بکام و دو RB برتر براون ها ، نیک چوب و کریم هانت ، افزایش می یابند زیرا بسیاری از کارهای توهین آمیز را تحمل می کنند. در هنگام دریافت ، راشارد هیگینز احتمالاً مرد بعدی همراه با خادارل هاج خواهد بود. هر دو برای بازی در لیگ های فانتزی یک ساله بسیار خطرناک هستند ، اما هر دو (ترجیحاً هیگینز) می تواند یک پرواز خوب برای حضور در مسابقات DFS تک بازی باشد.

همچنین ممکن است کوین استفانسکی در صورت غایب بودن لندری بتواند اقدامات سخت تری انجام دهد. براون ها چندین خط حمله تهاجمی مشکوک دارند ، بنابراین ممکن است برای کمک به برخی از مسدود کننده های خطی نیاز داشته باشند. این می تواند فرصت های بیشتری برای دریافت آستین هوپر فراهم کند ، که در حال حاضر در حال بارگیری بیشتر با دیوید Njoku (زانو) در IR و تازه کار دور چهارم هریسون برایانت است.

ما شما را در جریان وضعیت لندری قرار می دهیم تا به جلو حرکت کند. اگر او نمی تواند بازی کند ، با توجه به اینکه اوایل هفته است و چندین مسابقه خوب برای استفاده از این هفته وجود دارد ، دارندگان خیال باید گزینه های زیادی برای پر کردن برای او داشته باشند.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *