آیا بیکر میفیلد و جو بارو می توانند نبرد اوهایو را به اوج شکوفایی برنی بومر برگردانند؟

آیا بیکر میفیلد و جو بارو می توانند نبرد اوهایو را به اوج شکوفایی برنی بومر برگردانند؟

تقریباً 30 سال از آخرین مسابقه رودررو آنها در NFL می گذرد ، اما ذکر نام Boomer Esiason خط حمله سابق سینسیناتی هنوز هم صدای برنی کوزار ، مدافع کناری سابق کلیولند را تداعی می کند.

کوثر قبل از اینکه یک درخواست ساده ارائه دهد سرعت کار خود را کند می کند.

کوثر قبل از بلند کردن صدا برای تحویل خط خط به اسپورتینگ نیوز گفت: “اگر او تماس گرفت ، به او بگویید شوخی بزرگ ما این بود كه او در ابتدای سال بازی را می برد.” “پس من کسی را که مهم بود برنده می شوم.”

بیشتر: رتبه بندی توان NFL SN در هفته 2 قرار دارد

وقتی اسیاسون این حرف را می شنود ، صدای خندیدن به لحظه ای با صدای بلند خنده تبدیل می شود. او سریع به ارائه یک دفاع شخصی آماری می پردازد.

اسیاسون گفت: “به برنی بگویید من فکر می کنم که من 16-7 یا 17-7 رکورد برابر براون ها داشتم.” “من فکر می کنم این چیزی بود که بود.”

جمع کل کمی متورم است ، اما احساسات با احترام متقابل بین محاصره گرایان تبدیل شده است. کوثر و اسیاسون قلب نبرد اوهایو را در اواخر دهه 1980 نشان می دهند ، زمانی که مسابقه AFC Central تقریبا همیشه در معرض خطر بود.

این مورد با احترام ترین فصل از رقابت در ایالت بین بنگال ها و براون ها است. اکنون ، کوثر و اسیاسون امیدوارند که برنده های تروفی هایزمن ، بیکر میفیلد و جو بارو ، این امتیاز را به امتیازات مربوطه خود برگردانند. میفیلد و بارو اولین مسابقه رو در رو خود را هنگام سفر سینسیناتی به کلیولند برای “فوتبال پنجشنبه شب” در هفته 2 برگزار می کنند. امید – هرچند ناچیز – این است که این دومین آمدن آن روز شکوفایی کوثر-اسیاسون باشد.

اسیاسون گفت: “من فکر می کنم بیش از هر چیز بیشتر از آنچه اخیراً فرانشیز تجربه کرده است صحبت می کند.” “شما می خواهید امیدوار باشید که مجموعه بعدی بچه ها باعث شود ما در گذشته محو شویم ، اما در پایان روز دوست دارم بگویم که ما سام ویچ ، مارتی شوتنهایمر و شخصیت های بزرگ زیادی را در هر دو طرف داشتیم.”

این مقایسه ها هنگام بازگشت به آینده ارزش دارد.

بومر و برنی

اسیاسون در سال 1984 به عنوان انتخاب دور دوم وارد سین سیناتی شد و در آن فصل در اولین سوار شدن با اتوبوس به کلیولند مقدمه رقابت با براون ها شد.

اسیاسون گفت: “از طرف ما ، معنی این بود که پل براون ، وقتی زنده بود ، قهوه ای ها را بکوبد و چقدر اهمیت دارد که چنین باشد.” “من کنار مربی براون نشستم ، و او از من در مورد تاریخچه و شدت صحبت کرد. من خیلی سریع فهمیدم.”

اسیاسون اولین شروع خود را در برابر کلیولند در 10 نوامبر 1985 انجام داد. کوزار ، تازه کار با براون ها ، منتظر بود. اسیاسون در دو مسابقه اول پیروز شد ، اما این جلسه 14 دسامبر سال 1986 بود که برای هر دو طرف نتایج پلی آف داشت.

کلیولند و سینسیناتی با خط روی خط ملاقات کردند و کوثر اولین شوت را در یک استادیوم خشن ریور فورنت گرفت.

کوثر گفت: “در جاده ، من یک باور فلسفی دارم.” “شما می خواهید با پرخاشگری در اولین بازی خود ، سرعت را به عنوان یک مهاجم جوان تنظیم کنید. من دوست دارم روی بازی اول بمب بزنم ، و به طور معمول با یک بازیکن خط حمله 22 ساله که در جاده برای پیروزی خوب نیست. این بخش ، به ویژه در اواسط دهه 80 ، کار به پایان رسید. من بمبی را به رگی لانگورن زدم. این جمعیت را ساکت کرد و نشان داد که من اینجا هستم. ما اینجا هستیم. “

https://www.youtube.com/watch؟v=FMytal9oG-U

بیشتر: 10 واقعیت جالب از هفته 1 NFL

کلیولند با نتیجه 34-3 برنده شد و این رقابت ها طی چند فصل آینده زندگی جدیدی به خود گرفت. کوثر در سالهای 1986 ، 1987 و 1989 تیم براون ها را به بازی قهرمانی AFC هدایت کرد. ایسیاسون در سال 1988 جایزه NFL MVP را از آن خود کرد و سینسیناتی به Super Bowl 23 راه یافت. ، اما این روشی است که هر دو مهاجم جزئیات را با دقت قابل توجه به یاد می آورند که حتی بیشتر برجسته می شود.

اسیاسون یادآوری کرد که دیو ریمینگتون از مرکز در حاشیه بازی در هنگام از دست دادن یخچال و فریزر در کلیولند در 13 دسامبر 1987 فریاد می زد و با تمسخر گفت: “شاید در مقابل باب گلیک صف کشیده شده بود.” او یادآوری می کند که 10 دقیقه در “فوتبال دوشنبه شب” با باب مک الوی ، مسئول NFL ، در ورزشگاه شهرداری پس از تماس تلفنی که در سال 1990 برگزار شد ، بحث کرده بود.

وی گفت: “من فکر کردم آنها را کاملاً گیج کرده ام تا بتوانند تماس را لغو کنند.” “این چقدر من آنها را نزدیک کردم. به هر حال ما TD را به ثمر رساندیم ، اما در آن بازی ها اینگونه بود.”

این موارد منطبق اکنون افسانه های بارستول برای امتیازاتی است که شیرآلات آنها خشک شده است. کلیولند در 17 فصل طولانی ترین دوره خشکسالی پلی آف را دارد. سینسیناتی در 29 فصل طولانی ترین دوره خشکسالی پیروزی در مرحله پلی آف را دارد.

چرا هنوز بومر و برنی مطرح می شوند؟ زیرا هواداران منتظر چیز خوبی برای صحبت در مورد آن بوده اند. میفیلد و بارو می توانند این فرصت را فراهم کنند.

(گتی ایماژ)

نبرد اوهایو از اوج شکوفایی برنی کوثر ، چپ و بومر اسیاسون در دهه 1980 خاموش بوده است.

فشار بر میفیلد

کلیولند در پست دفاع از شخصیت مناسب برخوردار است.

براون ها پس از یک فصل 0-16 در سال 2018 میفیلد را با انتخاب شماره یک آماده کردند و رفتار سرسختانه برنده Heisman Trophy پس از برکناری مربی هو جکسون ، یک لرزش بسیار لازم برای حق رای دادن بود.

میفیلد با 27 TD رکورد تازه کار را ثبت کرد و با کلاهبردار خود طرفداران خود را بهم زد. استعدادهای انبوه کلیولند – از جمله دریافت کننده ستاره Odell Beckham Jr. – پیش از فصل 2019.

نتیجه معکوس داد میفیلد یک رکود دوم را تحمل کرد که همزمان با یک فصل 6-10 زیر نظر فردی کیتزنس بود که او نیز اخراج شد. اکنون ، میفیلد سومین مربی خود در سه سال گذشته با کوین استفانسکی است.

اسیاسون گفت: “مزخرفات زیادی در طی دو سال گذشته در اطراف او وجود داشته است.” “آنها شخصیتها و بازیکنان بزرگ وقت را به میدان آوردند و هرگز مطابق آن عمل نکرده اند. بسیاری از این موارد به روابط با بازیکنان در زمین بستگی دارد. امیدوارم کوین این مسئله را درست کند.”

کوارس هنگام خراب کردن میفیلد ، پاسخ سنجیده ای می دهد – حتی اگر می داند هواداران نمی خواهند پس از باخت 38 بر 6 مقابل بالتیمور و خط حمله سال سوم لامار جکسون در هفته 1 ، این موضوع را بشنوند.

به طور خلاصه ، میفیلد در یک طرح جدید به زمان بیشتری نیاز دارد.

کوثر گفت: “چند مربی و چندین سیستم در چند سال.” “در یک شرایط عادی ، درست کردن آن کار ساده ای نیست. اکنون شما هیچ OTA ، هیچ مینی کمپی واقعی ، هیچ بازی پیش فصل ، هیچ تماس واقعی و هیچ برنامه واقعی اضافه نکردید. اگر تا به حال سناریویی برای قرار دادن یک تیم داشته اید و یک جرم پشت ، این یکی از آنهاست.

کوثر گفت: “من واقعاً آن را باور دارم ، حتی اگر به نظر BS بیاید.” “اما طرفداران و افراد دیگر نمی خواهند این حرف را بشنوند.”

اسیاسون گفت که میفیلد باید با حضور بازیکن خط حمله کیس Keenum ، که با استفانسکی در مینه سوتا کار می کرد ، به پیشرفت خود ادامه دهد. هفته 2 فرصتی برای ساکت کردن این منتقدان فراهم می کند ، حداقل برای یک هفته.

اسیاسون گفت: “او می آموزد که چگونه یک نفر دیگر را در اتاق آماده کند و در اتاق بشناسد که جرمی را که کوین مرتکب شده است درک کند.” “من می دانم که این مقدار برای بیکر کمی عقب از 8 توپ است زیرا در سه سال سه هماهنگ کننده حمله است و او شخصیت های واقعاً پوسته پوسته ای در اطراف خود داشته است ، اما اکنون فشار بر او است.”

انتخاب هفته 2: مستقیم بالا | در برابر گسترش

ساختمان با بارو

سینسیناتی در فصل اول زک تیلور از باقی مانده دوران ماروین لوییس قرار گرفت. بنگالها 2-14 در سال 2019 به پایان رسید ، اما آنها برنده جایزه Heisman Trophy خود را در Burrow – نزدیک آتن ، اوهایو ، بومی ، انتقال اوهایو و قهرمان ملی در LSU آماده کردند.

کوثر ، یک بومی یونگ استون ، زاویه قهرمان شهر خود را می داند. او تحت تأثیر سخنرانی هیوزمن بورو قرار گرفت ، اما به همان اندازه تحت تأثیر رانندگی آخرین لحظه بورو در هفته 1 مقابل شارژرها در باخت 16-13 قرار گرفت.

کوثر گفت: “این خونسردی او بود که باید هدایت رانندگی را انجام دهد و برخی از این پرتاب ها را انجام دهد.” “برخی از آن پرتابهای کوارتر چهارم – زیر دو دقیقه ، برای قرار دادن تیمش در موقعیت پیروزی تقریباً مانند کهنه کارها بود.”

الیاسون در مراسم تروفی هیزمن با بارو ملاقات کرد و با خود گفت: “این بچه کالاها را دارد.” اسیاسون همچنین تحت تأثیر تعادل بلوغ و اعتماد به نفس بارو قرار گرفت.

بارو برای هدایت یک بازسازی واقعی به آن نیاز دارد. او در هفته 1 هدایت بازی بالقوه بازی را به عهده گرفت ، اما بنگالی ها پس از از دست دادن گل 31 متری رندی بولاک با گذشت زمان ، بنگال ها شکست خوردند.

اسیاسون گفت: “این بچه می خواهد بر آنچه تبدیل شده و آنچه به” بنگالدوم “معروف است غلبه کند. “” بنگالدوم “جایی است که کیکر شما در یک بازی به دو گوساله صدمه می زند و هدف میدان تطبیقی ​​بازی را از دست می دهد.” بنگالدوم “یک جریمه تداخل است که با دریافت گیرنده شما برای گرفتن پاس تاچ داون برنده بازی ، فراخوانی می شود. همه اینها اتفاقات منفی که برای بنگال ها رخ می دهد.

وی گفت: “من معتقدم كه جو بارو نگرش برنده ای دارد و نگرش او بر آن منفی كه طی سالها ایجاد شده است غلبه خواهد كرد.” “او مردی خواهد بود که بنگالها را به سمت احترام می برد.”

دنباله ای شایسته؟

این راه طولانی برای احترام از هفته 2 آغاز می شود. هرگز برای بازی در یک مسابقه برنده خیلی زود نیست ، اما غلبه بر یک شروع 0-2 در AFC North که دارای پیتسبورگ و بالتیمور است.

برای پیروی از سرعت باید در نبرد اوهایو پیروز شوید و اسیاسون معتقد است که در هفته 2 فشار بیشتری به میفیلد وارد می شود.

اسیاسون گفت: “بیکر میفیلد سومین سال خود را سپری می کند.” “او هفته گذشته خوب بازی نکرد. کل تیم خوب بازی نکرد ، اما او خوب بازی نکرد. در NFL ، شما می خواهید در جاده پیروز شوید … شما باید کاری کنید که بن روتلیسبرگر انجام داد (دوشنبه) شب. شما باید کاری را انجام دهید که کیلر موری انجام داد. شما باید کاری کنید که راسل ویلسون در آتلانتا انجام داد. ”

بارو اولین شروع راه خود را آغاز خواهد کرد و کوثر معتقد است که بدون حضور “پوند داگ” در کلیولند این امر آسان تر خواهد شد.

کوثر گفت: “شما می توانید در طول کادنسی بشنوید که دفاع چه حرکتی و چه شیفتی را بررسی می کند.” “این برای یک مهاجم جوان بسیار بزرگ است ، به طور معمول چیزی نیست که آنها بتوانند از آن استفاده کنند. شما می توانید جو بارو را به اندازه کافی مربیگری کرده و به مزایا برساند. به طور معمول ، او یک تازه کار بود که به سطل می آمد 70000 طرفدار فریاد کشیدن استخوان سگ فریاد. حالا ، او مجبور نیست با این مسئله کنار بیاید. “

هر دو بازیکن خط دفاع با فشاری روبرو می شوند که همه بازیکنان شماره 1 سابق و برندگان تیزر Heisman در طولانی مدت با آن روبرو هستند. میفیلد هنوز وقت دارد که فیلمنامه را با یک تیم با استعداد در کلیولند ورق بزند. او برابر بنگال ها 3-1 است. بارو می تواند با پیروزی در برابر رقبای درون ایالتی بیانیه دهد. این بخشی از غسل تعمید Esiason و کوثر در دهه 1980 است.

اسیاسون گفت: “ما به عنوان کوارترها باید از جهنم کوارتر عبور کنیم تا به بهشت ​​کوارترها برسیم.” “همان جایی است که در حال حاضر بیکر میفیلد است ، و متأسفانه جایی که جو بارو است – و این به دلیل کمبود تجربه است.”

فرصت حضور در طرف دیگر وجود دارد ، با این وجود ، و با فرصتی برای یک تجدید واقعی رقابت که بین و بین ایالت 71. بالا و پایین می رود. کوثر ، که امروز هنوز برای آن دوستی با اسیاسون ارزش قائل است ، به این وعده اعتقاد دارد.

زمان آن رسیده است که رقابت بنگالز و براونز دیگر مسئله خنده ای نبود.

کوثر گفت: “من از سال 1993 در کلیولند پاس نگرفتم و میزان عشق و احترامی که مردم به من نشان می دهند واقعاً فروتنانه است.” “من فکر می کنم بسیاری از براون ها ، بنگالها ، بیکر و جو بارو. اینها کاملاً از نوع اصلی هستند که می توانند حق رای دادن را احیا کنند. آنها باید تیم هایی از نوع پلی آف باشند و این نبرد اوهایو دوباره زنده شود.”Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *