آنتونیو براون نسبت به تعلیق واکنش نشان می دهد وعده می دهد “بهترین فصل کار من”

آنتونیو براون نسبت به تعلیق واکنش نشان می دهد وعده می دهد "بهترین فصل کار من"


آنتونیو براون وعده داد که “بهترین فصل” از کار خود را پس از دریافت کننده گسترده دریافت که او برای هشت بازی اول فصل NFL 2020 معلق خواهد شد.

این 32 ساله سرانجام روز جمعه سرنوشت خود را کشف کرد زیرا این لیگ هفت بار طرفدار بوولر را برای نیمی از فصل معمولی 2020 به دلیل “نقض های متعدد از سیاست رفتار شخصی NFL” به حالت تعلیق درآورد. براون پس از اتهامات مربوط به سوء رفتارهای جنسی و حادثه ای در ژانویه که در آن گیرنده هیچ دعوائی را به اتهام سرقت و باتری اعلام نکرده بود ، موضوع تحقیقات NFL بوده است.

او از سپتامبر گذشته ، هنگامی که فقط توسط یک بازی قبلی توسط مهاجمان منتشر شد ، توسط وطن پرستان قطع شد ، و او قبل از آزادی در برابر حوادث خارج از زمین ، هرگز سقوط نکرد.

بیشتر: درباره تعلیق آنتونیو براون چه باید دانست

باوجود اعلام بازنشستگی در اوایل ماه و در نقاط مختلف در خارج از فصل ، براون در اینستاگرام خود اظهار داشت که انتظار دارد در سال 2020 بازی کند.

بیشتر: چرا Ravens باید N-O به A-B بگوید

براون نوشت: “من مشتاقانه منتظر شروع های جدید هستم.” وی گفت: “من می خواهم بهترین نسخه از خودم در زمین و خارج از کشور باشم و تمام تلاش خود را خواهم کرد که یک تیم هم تیم باشم. من از NFL قدردانی می کنم که به من فرصتی داد تا در ادامه کار خودم و پیشرفت کنم. سپاسگزارم از این فرصت برای بازی کردن یک بازی که واقعاً عاشق آن هستم و امیدوارم به زودی به تیم جدیدی بپیوندم. از خانواده من و همه کسانی که مرا حمایت کرده اند تشکر می کنم.با داشتن داشتن بهترین فصل کار من است. “

براون با ارسال هشتگ “# AB2.0” پست را امضا کرد.

براون با ورود به لیگ استیلرز در سال 2010 ، 11263 یاردی دریافت کرده است و در کار خود 75 ضربه لمسی قرار داده است.

Reigning MVP Lamar Jackson این هفته لابی را برای Brown برای بازگشت به AFC North و پیوستن به چهارچرخه سواری با Ravens ، جایی که پسر عموی خود ، Marquise Brown در حال حاضر بازی می کند.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *